2733
2734
دوستای خوبم یه سوال دارم
من خونم بصورت مربعی هست که یه طرفش اشپزخونه است و یه طرفش راهرو که میخوره به اطاقها
حالا توی این مربع من فقط دوتا ضلع دارم که مبلهامو بچینم
دوتا ست دارم یکی استیل و یکی راحتی و یک میز ناهارخوری ا ستیل 8 نفر
میزناهارخوری رو گداستم زیر اپن
الان فقط برای تلویزیون گیر کردم چون اگر بزار بین راحتی هام .باید بشینم رو استیل که بشه راحت تلویزیون دید اگر برعکس هم بزار نمای خوبی نداره
تو رو خدا یه ایده بدین چه کنممممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فاطمه گل بانوی عزیز برا منم نظر میدی حالا که هستی ؟
خونم در حال ساخته سرامیک کف طرح چوبه .تیره نیستا به نارنجی بیشتر میخوره
کابینتا , مبل , پرده چه رنگی بگیرم؟ یه خونه ی شاد و شارژ و جوانانه بشه
من در آن شادمانی که از ازل برایم مقدر شده ,غرقه ام .خدایا شکر
2728
مبلمان که ترکیب قرمز تیره (کوسن نارنجی تیره) و مشکی هست. قرمز اینجوری با قهوه ای ونگه هم ترکیب خوبیه. ولی اگر دقت کنی بقیه مبلمان کاملا همرنگ کف انتخاب شده. یه جاهایی هم سبز کله غازی (!) به عنوان خنک کننده فضای رنگی اضافه شده. مثلا تو حاشیه فرش و اون کاسه . به جای این سبزه آبی هم میشه استفاده کرد ولی بنفش خیلی خوب نمیشه.

به این رنگ کف پرده سفید ساده یا ترکیب شده با قرمز خیلی روشن میاد. فقط تو رو خدا از این پرده 6 لایه ها نگیری ها. نه گوشواره ، نه کتیبه ، نه والان هیچی... فقط یه لایه پرده . اگر هم از بیرون دید دارید پرده رو یه کم ضخیم کنید.
زیور آلات خوشگل برای خانمهای خوشگل ...http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23984
مرسی عزیزم . آره قشنگه .ممنون .خودمم پرده یه لا و ساده در نظرم بود .سفید حریر با طرح سبز یا کلن سبز
پس کابیناتمو همرنگ کف بگیرم .
من تو فکر مبل سفید بودم
من در آن شادمانی که از ازل برایم مقدر شده ,غرقه ام .خدایا شکر
ساده جان این فقط یه عکسه! هزار مدل دیگه میشه ترکیب رنگ داشت. میتونی از مبلمان سفید استفاده کنی. روش کوسن های قرمز و نارنجی بذاری.
یا مبلمان سفید کوسن های خاکستری و سبز کله غازی.
میتونی کابینت رو هم کاملا سفید بزنی یا ردیف پایین رو همرنگ کف بزنی ردیف بالا رو سفید. من فکر نکنم کابینت هوایی رنگ کف خیلی خوب دربیاد. مگر اینکه از جنس خیلی عالی کابینت بزنی. من تو کالیته های ایرانی و ترک رنگ خوب ندیدم. ولی اطریشی ها دارن!
زیور آلات خوشگل برای خانمهای خوشگل ...http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23984
2740
مامان ویونا خونه مرتب و خوبی داری. چه نور خوبی داره...
اونی که به نظر من میرسه اینه که بهتره تلویزیون رو که یه وسیله برای فضای خصوصی خونه است رو بیاری تو قسمت نشیمن. دو تا از مبل سبز های بخش نشیمن رو کم کن و به جاش تلویزیون رو بذار یا مبلهات رو با یه کاناپه کوچیک عوض کن.. اینطوری چیدمان بخش پذیرایی هم خیلی بهتر میشه

برای جلوی در سرویس بهداشتی میتونی از پاراوان استفاده کنی

مبلمان کرم و قهوه ای یه طیف رنگی ثابت و کسل کننده داره. میتونی با وسایل تزئینی تو مایه های رنگ قرمز به خونه ات یه کم انرژی بدی.

استیکر ها رو هم بهتره تو فضای خصوصی تر استفاده کنی. شما که خونه ات اینقدر بزرگه که میتونی پذیرایی جدا داشته باشی بهتره یه کم رسمی تر بچینیش.

من خوب نمیبینم که اون قاب عکسهای پذیرایی توش عکس کیه... ولی بهتره بیاد سمت مبل سبزها...

ممنون خانمی
عکس دخترمه
می خوام برشون دارم و استیکرها رو هم بر می دارم
و حتما پارتیشن می گیرم

چون خودمون از مبل قهوه ای ها استفاده می کنیم دیگه تی وی رو نیاوردیم این طرف ولی فکر خوبیه
ممنون که نظر دادی

2706