2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آسمان پارچه مبل فروشی ها اکثرا تو مناطقی هستن که مرکز مبل فروشیه. یافت آباد و دلاوران. ولی بهترین جا و مرتب ترین مغازه ها و خوشگل ترین پارچه ها از نظر من تو پل چوبی هستش.
زیور آلات خوشگل برای خانمهای خوشگل ...http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23984
2740
تابلوی نقاشی رنگ روغن مناسب برای اتاق کودک

تابلو نقاشی رنگ روغن ( مدرن ) Painting تابلو نقاشی LWM0031

30CM*120CM *3
نقاشی رنگ روغن/ آکریلیک/ مدرن / آبستراکت / بوم پارچه و چوب / وارداتی
قیمت : 360.000 تومان

8pic.ir     آپلود رایگان عکس و فایل

گالری چنتیک
خیابان دکتر بهشتی(عباس آباد)، خ مفتح شمالی، بین کوچه 6 و 8، پلاک 376
تلفن: ۸۸۵۲۳۳۶۱ و ۸۸۷۴۲۵۳۲
www.chantiq.com
وایییییی سفید برفی چقدر خوشگل من عاشق گل وگیاه طبیعی ام....آفرین
زندگی باور میخواهد،آن هم از جنس امید،که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد،یک امید قلبی به تو گوید،که خدا هست هنوز...
خیلی خوشبحالته پس.....
نگهداریش سخت نیست من چندروز پیش دوتا پامچال خریدم الان برگاش زردشده وداره پژمرده میشه ناراحتم نمیتونم از دوتا گلدون مواظبت کنم....البته یه دونه مطبق هم خریدم که فعلا اون خوبه
زندگی باور میخواهد،آن هم از جنس امید،که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد،یک امید قلبی به تو گوید،که خدا هست هنوز...
گل پامچال گل فصلیه .. بعد از یه مدت پژمرده میشه .. البته نه بعد از دو روز ... باید اب بهش بدی و بذاریش پشت پنجره ... چون گل توی باغچه است ... بهتره بذاریش توی هوای ازاد .. اگر می خوای گل نگهداری کنی پتوس بخر که خیلی گل خوبیه و با همه محیط ها خودش رو وفق می ده و زیاد رسیدگی نمی خواد
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!