2737
2739
دوستای گلم اینم از عکسای خونه شلوغو به هم ریخته من هر کار میکنم بازم شلوغه خیلی خرت و پرت دارم هر چیم میبخشم و جمغ میکنم فایده ای نداره
این توضیخم بدم قبلا هم گفتم تمام وسایل خونمو حتی کابینتهارم همسرم ساخته طرحش از من بوده بسته به فضایی که واسه وسایلم لازم داشتم طرح دادم همسرم ساخته بقیه چیزا از قبیل آینه ها شمعها گلها بعضی از مجسمه ها و حتی لوستر اتاق دخترمو خودم درست کردم البته همسرم کارمند بانکه ولی چون به این کارا علاقه داریم یه کارگاه ام دی اف واسه خودمون داریم خلاصه خونه ما مثل خونه آقای بوبیه به سلیقه شماها نمی رسه ببخشید که خستتون کردم مرسی که دیدید
قربون همتون
جدیدترین زیباترین و متفاوت ترین تم های تولد را با ما تجربه کنید
http://avaparty.blogfa.com/
سحر جان خونه بزرگ و قشنگی داری. مبارکت باشه. منم خونه خلوتو دوست دارم. وقتی این همه وسیله برای خونت خریدی معلومه که خلوت نمیشه. در واقع شما از فضاها استفاده بهینه کردید ولی وسایلتون خیلی زیاده.
به نظرم یه کم روی کابینتا را خلوت کن مثلاً کفگیر و ملاقه ها را بذار تو کشو. اون مجسمه های کوچیکو یه مدت جمع کن که اصلاً نبینیشون. من تزئینات خونمو همشو در معرض دید نمیذارم. هر از گاهی یه چند تائیشو بسته بندی می کنم و تو کمد دیواری یا انبار قایم می کنم. بعد از مدت میارمش دم دست و یکی دیگشو این کار می کنم. شما همه چیزو با هم داری استفاده می کنی. وگرنه لوازم ضروری منزلت به اندازه است. بیشتر خرت و پرت دور خودت جمع کردی
در مورد اتاق دخترت : من بچه ندارم ولی خواهرمم در مورد اسباب بازیای بچه هاس همی کاری که من با تزئینات می کنم انجام میده. چون وقتی همه بازیهاش دم دست باشه ازشون دلزده میشه و وسیله نو و جدید میخواد. اما اگه هر از گاهی یه وسیله اشو جمع کنی و بعد از یه مدت بیاریش دم دست و اون یکیو قایم کنی همیشه براش جذابیت داره
دختر نازم، بهترین هدیه از طرف خدا، 16 مرداد 92 اومد تو بغل ما و خوشبختیمونو هزار برابر کرد. خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااااااااااااااااااای سحر جون خسته نشدی تو همه سایت ها تو کل اینترنت عکس خونتو گذاشتی هر جا میرم میبینم بابا معـــــــــــــــروف
ولی یه چیز بگم خیلی شلوغش کردی یعنی یه جا خالی تو خونه ات نذاشتی
اتاق دخترت هم خیلی شلوغه دل ادمو میزنه از بس قرمزه بچه زود خسته میشه چشماش درد میگیره نمیگم قشنگ نیس خداییش خوشکله ولی زیادی قرمزه
یه خسته نباشد هم یه همسر هنرمندتون میگم کارشون عالیههه
سحر جان خونه خوبی دار یو ایده های خوی بکار بردی..
با اجازت طرح کتابخونت رو رداشتم و نجار داره برام میسازه...البته من یکی در میان در گذوشتم براشون...

عزیزمپیشنهاد بچه ها رو قبول دارم شاید تو نگاه اول که مهمون بیاد خونه نظرش و جلب کنه ولی خودمونیم دیگه مهمون که میاد خونه یکم نامرتب میشه حالا هر چقد رهم که بدوبدو کنیم و همه جارو مرتب کنیم ولی بالاخره مرتب مرتب نیست.اونوقت دیگه کلا خونه خیلی بهم ریخته نشون میده و ادم خسته میشه و مهمون دلشوره میگیره.ههههه...اخه من خودم همینطورم فکر میکنم همه همینطورن!!

با نظر مموش در مورد کفگیر ملاقه ها موافقم...عزیزم تو که خونت بزرگه...من اگه جای تو بودم جالباسی رو اصلا کنار اتاق نمیذاشتم..کلی منظره اتاق رو خراب میکنه..توی کم دیواری براش جا درست کن بذار داخلش..

ببخشید قصد دخالا نداشتم خداییی نکرده...دیدم خونت خیلی قشنگه..گفتم حیفه..بخودم اجازه دادم خودم و جای کسی مجسم کنم که دفه اولشه میاد خونت...

البته سلیقه ایه دیگه..اگه جسارت نباشه خواستم بگم اتاق فرشته کوچولوت خیلی قشنگههه...منتها بنظرم رنگ قرمز زیاد توش استفاده کردی و چشم و میزنه..مثلا من اگ جات باشم پرده های اتاق رو رنگشو عوض میکنم یا فرش رو...مثلا زرد میگیرم..رنگ اون عروسک زردها..حالا یا یه رنگ دیگه...مثلا سفید...الان قرمز شده رنگ غالب اتاق.

ببخشید عزیزم...خدایش من اگه جات بودم دلخور میشدم یکی این یارادها رو ازم میگرفت...امیدوارم منو ببخشی
2728
سحر جون بچه ها راست می گن یک کم از دکوری هات رو بردار که هم خلوت بشه هم بعد یک مدت جابجاشون کن که برات تازگی و جذابیت داشته باشه! مثلا اون باکس سه تایی که زدی تو اتاق پذیرایی، معمولا توی باکس رو دکوری می ذارن شما علاوه بر توش روی باکس رو هم دکوری گذاشتی که خیلی شلوغش کرده، یا میز تلوزیونت خیلی شلوغه و حواس بیننده رو خیلی پرت می کنه! جلوه تلوزیون رو هم می گیره! ببخشید اگه ناراحت شدی!
سلام بچه ها مرسی از نظراتتون اره میدونم خیلی خرت و پرتم زیاده ولی اینا نصفشم نیست اگه عکس کمدامو انباریامم بذارم که هیچی من اخه هر سال رنگ وسایلمو عوض میکنم واسه همین چون ست اون چیز میخرم زیاد میشه ولی در مورد رنگا من رنگا وارنگ دوست ندارم ببخشیدا ولی زشت میشه هر چیزی یه رنگ واسه همین دوست دارم ست باشه حتی پرده و فرش وسایل اتاق دخترمم بازم بیشترشو جمع کردم ولی خوب بازم زیاده دیگه انباریامم پره جایی ندارم کمدمامم پره تازه زیر زمین خونه مادر شوهرمم پره با اینکه ادم دست و دل بازی هستمو زیاد میبخشم ولی خوب مرض خرید دارم همیشه همه چیزم زیاده اون جا لباسیو کفگیر اینارم همشون الان جا دارن اینا مال اولیه که اومده بودیم اینجا هیچی سر جاش نبود الان همه چی مرتب تره سرویس اتاق خوابمم دارم قهوه ای می کنم قبلا وسایلم سفید بود اینجا عوض کردیم پسر خاله نه تنها من بکله خیلی از بچه هارو من عکساشونو تو خیلی سایتا دیدم بعدش سلیقه من اینه شما اگه دوست نداری صفحه رو ورق بزن نبینی بازم مرسی از نظراتتون
خوب میگی عکسها ماله قبله چرا عکس از الان خونت نمی ذاری؟ خودت گفتی الان خونت مرتبه خوب عکس بذار چرا صفحه رو ورق بزنم بعدش که چیزی نیست صفحه قبل رو هم دیدم
فقط من که نظر ندادم بقیه بچه ها هم همینو گفتن خونت قشنگه نمیگم که زشته فقط شلوغه
من قصد ناراحت کردنت رو نداشتم
2738
نه عزیزم منم ناراخت نشدم دیدم دوست نداریو دلتو میزنه گفتم نگاه نکن وگرنه من که قبل از هر نطری گفتم خونم شلوغه
اره گرد گیریش سخته ولی باور کنید اونقد که تو عکس اینجوری دیده میشه نیست نمی دونم چرا همه میگن شلوغه یکم از شلوغیش به خاطر عیدم هست اخه سفره و خیلی چیزا که الان نیست اون موقع بوده شایدم به خاطر رنگ قهوه ای اینقدر شلوغ دیده میشه چون نسبت به بزرگی خونه خیلییم شلوغ نیست
2706