موضوع بحث

عکس از چیدمان خونه هامون

| 1395/04/07 | 19:22 12583 بازدید
بچه ها لطفا بگین این اپن قشنگه؟کدوم کابینت قشنگتره؟
1391/12/22
|
22:59
هانا 27 آذر خوشبختی ما رو کامل کرد
عزیزم خیلی خونت خوشگله کاغذدیواریت هم خیلی خوبه
1391/12/22
|
23:01
پروردگارا برای داده ها و نداده هایت سپاسگزارم...
بنظر من دومی خوشگلتره
1391/12/22
|
23:02
پروردگارا برای داده ها و نداده هایت سپاسگزارم...
آرزو جون و هوناز جون مرسی از لطفتون. همین کاغذ دیواری خوبه؟
1391/12/22
|
23:52
ماریا جان خونه زیبایی دارید. رنگ کاغذ دیواریها هم همخونی کامل داره با وسایل. نظر خاصی در مورد تغییر رنگ ندارم
1391/12/22
|
23:57
دسـت نیافتـن بـه آنچـه میجویـی
گـاه اقبـالی بـزرگ اسـت . . .
مامان نقطه حون رنگ زمین چی؟سمت چپ این راهرو اتاق نشیمن هست که موکت هست فردا قراره چوب بشه انتهای این راهرو آشپرخونه هست که کفش مثل همینجا سفیده و کابینتها هم سفیده که تصمیم دارم این کف سفید و کابینتها رو عوض کنم چون هم قدیمی شده هم خیلی زود کثیف میشه جالا موندم همش رو یک دست سنگ کنم یا آشپزخونه رو سنگ کنم ورودی رو چوب یا ...
1391/12/23
|
00:24
البته یه چند نفری اومدن دیدن گفتند همینجوری خوبه چرا می خوای عوض کنی ؟کم کم دارم به همسرم شک می کنم فکر کنم قبل از اینکه بیان یه پولی چیزی بهشون میده
1391/12/23
|
00:26
ماریا جون کاغذ دیواریات که عالین دختر یه هماهنگی رنگ توی خونه وجود داره چرا میخوای عوضشون کنی؟ ولی واسه آشپزخونت منم نظرم اینه که رگ سفید مناسب کف نیست ولی کابینتات بذار سفید بمونه .. کف آشپزخونه خودم سنگ با رنگ قهوه ه ای روشنه یجور سنگ که انگاری زبر باشه مثه سرامیک سیقلی نیست خیلی دوسش دارم باورکن رنگش جوریه که شاید ماهی یه بار زورکی کف آشپزخونه رو تی بکشم
1391/12/23
|
09:40
اگه دلت خواست برای سلامتی مامان من و همه مامانای فرشته یه صلوات بفرست خداجونم اگه روزی این فرشته مهربون کنارم نباشه تو این دنیا منم نمیخوام باشم
ولی ماریا جون خونت سبک خونه های اروپاییه ها مبارکت باشه
1391/12/23
|
09:41
اگه دلت خواست برای سلامتی مامان من و همه مامانای فرشته یه صلوات بفرست خداجونم اگه روزی این فرشته مهربون کنارم نباشه تو این دنیا منم نمیخوام باشم
فاطمه گل بانو جون ایشالا زودتر خونت مرتب کنی بیای عکساش بذاری اینجا خیلی دلم میخواد سلیقت ببینم
1391/12/23
|
09:42
آرزوپینگو جان اپن دومی خیلی شیکه بشرطی بچه کوچیک نداشته باشی وگرنه عین پله ازش دائم میخواد ازش بالا پایین بره
ولی رنگ کابینتای اولی بهتره شاید چون توش سفید داره دلبازتر نشون میده
1391/12/23
|
09:44
فاطمه گل بانو دمت گرممممممممممممم ممنونم بابت سیمها
1391/12/23
|
10:30
خدایا ممنونم
در مورد کنارهای اجاق گاز من کابینتام ام دی افه و کناره هاش سفیده اونجا که کنار اجاقه پر چربی میشه همیشه
نظرتون چیه امسال بعد پاک کردن از این کاغذای خودچسب بچسبونم آیاد بعد کندنش چسباش بجا میمونه و تازه مصیبت میشه؟
تازه کاغذم هم یه رول آبی نه تیره تیره اما تیره اس و رنگ کابینتام قهواه ای روشن چیکار کنم ؟
1391/12/23
|
10:30
خدایا ممنونم
راستی ایشالا خیر خونه زندگیتو ببینی اشکال نداره خونه کوچیک باشه دلها به هم نزدیکترن عزیززززززززززم
1391/12/23
|
10:31
خدایا ممنونم
من اصفهان هستم و خونه ا 90 متره
بدلیل شرایط مالی هم نمی تونم هزینه زیاد کنم واسه چیدمان
خونه خیلی ساده ای دارم
تمیز که شد عکس میگیرم میزارم
مثلا اتاق خوابهام فقط ساتن شیری ساده پرده اشه نه حریری نه پارچه ای
کف سرامیک بود که امسال بخاطر نی نی رها موکت کردیم
1391/12/23
|
10:32
خدایا ممنونم
مامان خانوم سلفون بزن. هم کمتر دیده میشه. هم چسبی نیست که نگران لک چسب باشی. هم تند تند راحت عوضش میکنی.
1391/12/23
|
10:33
زیور آلات خوشگل برای خانمهای خوشگل ...http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23984
خیلی به ایده هاتون واسه زیباتر شدن خونه ام احتیاج دارم
1391/12/23
|
10:33
خدایا ممنونم
فاطمه جان سلفون؟
که روی غذا میکشیم ؟
1391/12/23
|
10:34
خدایا ممنونم
مامان خانوم این پرده های خفن و پر از زرق و برق که میبینی بعضی ها دوست دارن الکی وسوسه ات نکنه. اونها به درد خونه های خیلی بزرگ میخوره. سالن های بالای 50 متر اتاق های 20 متری. در ضمن پنجره حتما باید بزرگ و نورگیر خونه زیاد باشه. کلا پرده باید نور رو کنترل کنه. نه اینکه فضا رو سنگین و تاریک کنه. به درد آپارتمان هم نمیخوره که از همه جا دید داره و باید یه آستری هم زیر حریرش زد.
خلاصه اگر پولدار هم شدی از این پرده ها نزن. همون هایی که داری خوبه.

برای کف خونه هم موکت از سرامیک بهتره. اگر خواستی موکت ها رو برداری به جاش پارکت کن . لمینت پلاستیکی نزنی ها. پارکت باشه. منظورم اینه که جنسش چوب باشه.
1391/12/23
|
10:41
زیور آلات خوشگل برای خانمهای خوشگل ...http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23984
ارسال پاسخ و نظر شما