2733
2734
با همتونم...با مدیریت محترم و نی نی یارها که دیگه نیستن انگار! با شماهایی که اینجا رو با بازار دست فروشا اشتباه گرفتین و هر پنج دقیقه یکبار هم دوباره و دوباره تاپیک میزنین.... با شماهایی که فقط نگاه میکنین و یه گزارش هم نمیزنین...
هیچ دقت کردین وقتی تو لیست تاپیک ها نگاه میکنید فوق فوقش یکی دو تا تاپیک غیر بازاری باشه؟! خسته شدیم به خدا... این بود نی نی سایتی که ما دوستش داشتیم؟
جدیدا بنگاه هم شده خونه میفروشن!!!
کارری به اسم نازنین نگار از شورت میفروشه تااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا خونه
عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت که گناه دگران برتو نخواهند نوشت😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خب شاید آقای زاهد،یا خانم تهرانی همیشه نباشن. پس این نی نی یار ها کجان؟؟؟ خودمون که میتونیم جلوشون رو بگیریم. بخدا امشب دیگه قاطی کردم...هر چی رفرش میکنم بازم تاپیک خرید و فروش میاد
نه بحث نون بریدن نیست خدای نکرده.... کسی که میخواد وسایلشو بفروشه خیلی جاهای دیگه هم میتونه بره...حتی تو همین نی نی سایت هم بازارچه دارن خب... منظورم اینه که حداقل مزاحم بقیه نشن
تاپیکای خوب میرن پایین
سرعت کم میشه
اونقدر شلوغ پلوغه که هیچی رو نمیشه پیدا کرد
هر کی تو هر بخشی دستش میرسه بساط پهن میکنه
یه بنده خدا سوال میپرسه یا نظر میخواد اونقدر تبلیغ میکنن که تاپیکش گم میشه....
اینه وضع سایت
شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدای/بر منتهای همت خود کامران شدم
عزیزم مدیریت مخالف نیست یه بخشم درست شده واسه این کار
آدمها برای هم سنگ تمام میگذارند اما نه زمانیکه در میانشان هستی آنگاه که در میان خاک خوابیدی سنگ تمام را میگذارند و میروند...