2726
عنوان

خرید سیسمونی از تایلند................کممممممممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 8505 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم من تیر پارسال تایلند بودم
لباس بچه ها قیمتش عالیه یعنی لباس بچه ای که اونجا 12تومنه اینجا 30_35تومنه
کفش بچه گانه هم خوبه
اغوشیدندونی و ست جغجغه هم من گرفتم
تشک پتو هاش هم جنسش عالیه
شوهر منم تایلند بوده لباس بچه خیلی اونجا ارزونه وجنساشم خوبه به نظرم حدوضد 200 -300 تومن به خحواهرت بدهو براش مشخص کن که از چه سایزی چه تعداد بیاره تا یکسابگی اش رو براش مشخص کن و قیمت هر محدوده روهم معین کن..مطمئن باش چیزای خوبی گیرش میاد
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
خواهرمنم تازه از تایلند اومده.............برا لباس بچه تو پاتایا بره بیگ سی یا کرفور هم ارزونه هم تنوع زیاده........بانکوک هم مرکز خرید پلاتونیوم خوبه.................برای کالسکه کریر هم میگفت مارک ندیده اما کریر خود تایلند تو پاتایا 40-50 تومن بود..........برای من که باردارم یه عالمه لباسای خوب آورده ست لوازم بهداشتی و ....مارک enfantآورده که مال خود تایلنده من هنوز استفاده نکردم.....برای اتاقش یه چیزی بین ریسه و لوستر آورده 3000 تومن..........کلا از اینجا احتمالا ارزونتره من قیمت نکردم..........اما لباسهای گرمتر رو حدود 12 گرقته لباسهای خوشگل مهمونی رو از 3000-8000 خریده
خرید آنلاین از ALIEXPRESS و quizclothing و سایتهای خارجیhttp://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28321
سلام شقایق جان
من تایلند رفتم ، لوازم بچه که بشه بهش گفت سیسمونی کمه ، ولی اگه جنسیت فرزندتو می دونی تا می تونی بگو برات لباس بیاره خیلی ارزونه. به طور مثال
یه مغازه هایی حراج می زنن که مثلاً با 3600 تومن ما که میشه 100 تای اونا میشه سه دست لباس بچه گونه خرید. یا با همون 100 تا میشه یه کتونی پسرونه خوشگل یا سوی شرت یا شلوار لی خرید، تازه شلوار لی که میگم نه که نوزادی بلکه 4سال به بالا، درآخر قیمت ها خیلی خوبه
سلام عزیزم. به نظ من بیشتر به خواهرت پول بده. اونجا سرویس هاس لباس نوزادی 24 تیکه هست که هم خیلی خوشگلند و هم خیلی لطیف. من سرهمی سایز صفر دونه ای 1500 تا 3000 تومان به پول خودمون اونجا خریدم. سرویس خواب هم بود که خیلی خیلی خوشگل بود از این 6-7 تیکه ها. در ضمن از این سرویس های سطل و جادستمالی و متر و .. که تهران هست هم داشتند خیلی خیلی ارزون. کفش بچه گونه هم جفتی 3000 تومان بود.
زندگی راهیست به سوی خدا.....
راهت را به سوی خدا بخند....راهت را به سوی خدا برقص...راهت را به سوی خدا اواز بخوان......
2706