2737
2739

مادر شوهرم ۲ ماهه خونمون هست با برادر شوهر مجرد هفته دیگه عمل داره نمیتونی لباس باز بپوشی توی همه چی هم دخالت میکنن 

حالا شکر خدا من دوتا خونه دارم جنوبم هستیم به خاطر کار شوهرم بیشتر جنوب هستیم ولی الان جنوب گرمه دلم میخواد بیشتر شیراز باشم ولی به خاطر  کارای اینا هی به شوهرم میگه بلند شو بریم خدا کنه هفته دیگه عمل کنه بره خونش 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
‌..عمل داشته از دوماه قبل امده خونت؟

بابا این از قبل عید بیمارستان بستری بود یعنی یه اوضاعی داریما ۵۳ روز ای سی یو بود بعدش چون خونه ما خیلی خالی هست اوردنش اینجا منم نتونستم چیزی بگم 

خدا کنه زودتر مادرشوهرتون شفا پیدا کنه بره

از وقتی اومدم نی نی سایت به خودم قول دادم بمیرم هم زنگ خونه بچه هام رو نزنم یه بیمه عمر برا خودم باز کردم که وقتی پیر شدم یا مریض و از پا افتاده باهاش برم خونه سالمندان

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
بابا این از قبل عید بیمارستان بستری بود یعنی یه اوضاعی داریما ۵۳ روز ای سی یو بود بعدش چون خونه ما خ ...

به خونه عادت نکرده باشه صلوات

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
2738

به شوهرم گفتم من نمیتونم دیگه حاضرم گرما رو تحمل کنم ولی نیام دو هفته بیام بشینم رو به روی اینا 

نه میشه تلویزیون بچه هام نگاه کنن نه کولر روشن کنی تا بچه هام صدا میدن میگن صدا ندید به خدا دیوونه شدم از دستشون

خدا کنه زودتر مادرشوهرتون شفا پیدا کنه بره از وقتی اومدم نی نی سایت به خودم قول دادم بمیرم هم زنگ خ ...

عزیزدلم 😂😂😂😂ایشالله همیشه رو پا خودت باشی عزیزم.منم‌خدایی فهمیدم‌خیلی از مادرشوهرا بدشون میاد من‌ در اینده پسر نمیخوام

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
همین همش میگه خونه شما دلبازه چقدر خنکه شیراز🙄

خاک بر سرم جای شما من تپش قلب گرفتم 

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️

این روزا میگذره.خودتون دارید بچه بزرگ میکنید دیدی چقدر سخته این بنده خدا هم برای اولاد زحمت کشیده ازشون پذیرایی کنید تا خوب بشن و انشاالله برگردند سر خونه زندگیشون

خدا کنه زودتر مادرشوهرتون شفا پیدا کنه بره از وقتی اومدم نی نی سایت به خودم قول دادم بمیرم هم زنگ خ ...

من دوماهه دارم ازش نگه داری میکنم ناهار جدا بپز شام جدا بپز همین طور بذار بردار 

شبها کمر درد میگیرم از دستشون دختراش هم فقط میخورن و میخوابن یعنی عملا شیفتش دادن به من 

منم امروز دارم میرم جنوب گفتم به من چه خودت میدونی و دخترات

2706