موضوع بحث

رنگ مو ... بپرسین جواب بدم

| 1395/12/16 | 17:29 831 بازدید
مامان ماهان نیستی؟؟
بیا جوابمو بده اعصابم از روشنی و زردی موهام خورد شده
1392/06/20
|
15:08
" در هیاهوی زندگی دریافتم چه دویدنهایی که فقط پاهایم را از من گرفت در حالی که گویی ایستاده بودم ، چه غصه هایی که باعث سپیدی مویم شد در حالی که غصه ی کودکانه ای بیش نبود ، دریافتم کسی هست که اگر بخواهد میشود و اگر نه نمیشود ، به همین سادگی..... کاش نه می دویدم و نه غصه می خوردم فقط او را می خواندم... "
aziiiiiizam nisssti????????
lotfan javabe manam bedeeeeee
1392/06/20
|
16:46
سلام دوستان. من امروز رفتم آرایشگاه و با هزینه هنگفتی موهامو دکلره و رنگ کرد. زیتونی براق میخواستم . الان که اومدم خونه می بینم که بجای زیتونی خاکستری شده که اصلا هم براق نیست . البته توی نور زیاد یک کمی به زیتونی براق میزنه.
1392/06/20
|
19:34
به آرایشگره که زنگ زدم میگفت که اگه چند باز بشوریش درست میشه. به نظر شما همینطوره یا باید دوباره رنگ بزارم. پس فردا هم عروسی خواهر شوهرمه.
حالا من چیکار کنم؟
1392/06/20
|
19:36
اگه میشه زود جوابمو بدید چون فقط فردا رو وقت دارم. اگه خودم رنگ کرده بودم و یا حد اقل کمتر پول داده بودم اینقدر نمی سوختم.
1392/06/20
|
19:38
بیااااااااااااااااااااااااااا مامان ماهان جون داغونم .

امروز رفتم موهامو درست کنه برام مجددا هر رنگی تر کیب میکرد موهام نقره ای میشد دوباره. گروه c نزد اصلافقط گروه m و رنگm4,m5 نهایتا ترکیب کرد بازم طوسی میشد موهام

اخر سر یه ترکیب دیگه در ست کرد گفت این بهترین ترکیب رنگه برای عروس میزارم این رو .اونم گذاشت باز قابل تحمل تر بود موهام رنگ قهوه ای دودی شد تقریبا

ولی دوسش ندارم سنگینه رنگش .تو رو خدا بگو چکار کنم داغونممممممممممممم.
1392/06/20
|
19:38
خدا جونم عاشقتم.....
سلام مامان ماهان جون
موهامو رنگ کردم ریشه هاش تیره تر از پایینش شده یعنی دو رنگ شده موهام اگه یه رنگ تیره تر بذارم بازم دو رنگ خواهد شد؟ چیکار کنم دو رنگیش بره؟
1392/06/21
|
14:42
از مکالمه و پرگویی بیجا نجات پیدا خواهید کرد، اگر به خاطر بیاورید که مردم هرگز نصایح شما را قبول نمی کنند، مگر اینکه وکیل مدافع و یا دکتر باشید و آنها برای شنیدن صحبت های شما پول خرج کرده باشند.
سلام عزیزم من میخوام موهامو رنگ کنم از این رنگ مو خوشم میاد فندقیه ببین چه رنگی باید بگیرم چه شماره ای بزنم موهام مرسی
1392/06/22
|
00:23
سلام میخوام موهام رو مشکی کنم میشه لطفا یه رنگ مشکی خوب که خیلی هم گرون نباشه معرفی کنید...که براق هم باشه..ممنون
1392/06/22
|
12:57
حذف کردن بعضی آدمها از زندگیمان بدین معنا نیست از آنها متنفریم،یعنی برای خود احترام قائلیم.....
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=565480&PageNumber=3&msg=ok
کلیک کنـــــــید!!!!!!!!!
1392/06/22
|
13:21
یوسف میدانست که تمام درها بسته هستند اما به خاطر خدابسوی درهای بسته دوید و تمام درها برویش باز شداگر تمام درهای دنیا برویت بسته بود, بدو, چون خدای تو یوسف یکی هست !!!
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=564722
1392/06/22
|
17:08
دوست عزیزم هر ماه حداقل یکبار با کد #1114*789* شارژ کن و در قرعه کشی شارژ رایگان شرکت کن! قرعه کشی ها به صورت ماهانه انجام میشود.
چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
سلام
چطور میتونم رنگ مشکی موهامو از بین ببرم که به موهام آسیب نرسه؟
1392/06/22
|
18:15
مامان ماهان پس چرا نمیایی؟
1392/06/23
|
09:33
چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
سلام مامان ماهان من عید موهامو ماهگونی کردم که خیلی تیره شد مجبور شدم پودر مش قرمز گرفتم و تیکه ای مش کردم خیلی خوب شد اما زود مسی شد بعد از مدتی شرابی روشنترینشو گرفتم زدم بازم تیره شد الان 3هفتست موهامو دوباره رنگ کردم ماهگونی زدم باز تیره شد باید چیکار کنم که قرمز دونه اناری در بیاد؟بعضی ها میگن باید دکلره کنی اما دوست ندارم دکلره کنم(منظور از تیره شدن موهام اینه که میشه رنگ بادمجونی تیره یعنی به سیاهی میزنه)
1392/06/23
|
17:38
دلم برای کودکی ام تنگ شده،نه استرسی بود،نه نگرانی ،نه غصه ای و نه دلواپسی در دنیا .
آپلود عکس
1392/06/23
|
18:07
دلم برای کودکی ام تنگ شده،نه استرسی بود،نه نگرانی ،نه غصه ای و نه دلواپسی در دنیا .
همچین رنگی می خوام
1392/06/23
|
18:08
سلام
منم می خوام موهام این رنگی بشه که حنایی جون عکس گذاشته ولی یه بار رفتم ارایشگاه 200 تومن گرفت بعد دیگه نرفتم
چی کار کنم که همین رنگ موندگار بشه و بمونه ؟
رنگ خوب می خوام
دفعه آخری که رنگ کردم آبان پارسال بود بعد دیگه نکردم تا عید که فهمیدم باردارم

ضمنا زیرش رو دکلره کرد و بعد ماهاگونی
1392/06/23
|
18:15
CafeMom Tickers
سلام بانو جان مرسی که با حوصله پاسخ میدی
میشه برای رنگ کردن مژه و ابرو راهنماییم کنید؟
رنگش چی باشه (خصوصا مژه)(اصلا میشه مژه رو رنگ زد اینکارو کردید)
1392/06/24
|
11:35

(لباس عروسی خودم و کت شلوار شوهرمو با قیمت عالیییییییییییی کسی نمیخواد؟؟ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=893105)
سلام میشه چند تا موی رنگین کمو هم بزارید
1392/06/24
|
14:09
هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند ......شاید امروز روز من باشد....بی شک
ارسال پاسخ و نظر شما