2737
2734
عنوان

کمک ک ک ک ک ک ک غذا نخوردن بچه 31 ماهه

1231 بازدید | 7 پست
پسر من الان دو سال و هفت ماهشه که به خوبی غذا نمیخورد و نگرانم کرده
روزی 3 تا 4 لیوان شیر میخوره و میوه هم خوب و زیاد میخوره ولی غدا خوب نمیخوره
از طرفی قبلا" هم که غذا میخورد فقط غذاهای پلویی رو میخورد و خوراک ها رو نمیخورد.به نظر شما از مکملهای غذایی استفاده بکنم؟یا شربت زینک واسه ایجاد اشتها؟
نگرانشم لطفا" کمک کنید
عزیزم نزدیک وعده هایه غذایی بهش میوه و شیر نده همونا میتونن اشتهاشو کم کنند....
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=26937
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام مامان آریا جون دختر منم 31 ماهشه بازم خوبه پسر شما شیر می خوره آنیتای من لب به شیر نمی زنه داغون شدم از شیر نخوردنش غذا هم که میخواد بخوره جونمو به لبم می رسونه تیکه تیکه غذا می خوره در روز شاید 5 وعده غذا بخوره مثلاً یک قاشق یک قاشق.
مامان آریای عزیز سلام
دختر من26ماهشه.وقتی22ماهش بود خیییییلی بی اشتها شده بود.طوری که هر وعده غذایی رو نیم ساعت تا 45 دقیقه طول میداد تا بخوره.اعصابم خورد شده بود.فقط شیر و شیرخشک رو خوب میخورد.بردمش دکتر تغذیه کودکان براش شربت انار باریج اسانس تجویز کرد.اوایل که بهش دادم تغییری نکرد بعد از یه مدت اشتهاش خیلی خیلی بهتر شد.از دکترش پرسیدم تا کی میتونم بهش بدم گفت چون گیاهیه بیضرره و تا وقتی که اشتهاش بی رویه نشه میتونی بهش بدی.مواد تشکیل دهندش هم :عصاره طبیعی انار.نعنا و عسل هستش.با اجازه دکترش حتما امتحان کن خیلی خوبه
البته سعی کن شیر رو بعد از وعده غذایی بهش بدی نه اینکه قطعش کنی
حسرتش به دلم مونده،

که یکبار نمازی قسمتم بشه ،

بدون یادی از دنیا ؛ پر از یاد خدا !

دلم به دو رکعتش هم راضیست ...
راستی یه قطره هست به اسم عصاره گشنیز که همونطور که از اسمش پیداست از گشنیز تهیه شده.اونم امتحان کردم که خیلی تو افزایش اشتها خوب بده.البته یه طعم دارو گیاهی خاصی داره .ولی من قاطی آب میکنم بهش کمی شکر میزنم و با سرنگ میدم دخترم بخوره بدش نمیاد.شربت انار هم اگه دادی با چند قطره آب لیمو ترش بهش بده که تاثیرش زیادتر میشه.کوچولوتو ببوس
موفق باشی
حسرتش به دلم مونده،

که یکبار نمازی قسمتم بشه ،

بدون یادی از دنیا ؛ پر از یاد خدا !

دلم به دو رکعتش هم راضیست ...
2740