2737
2739

سلام

قدم نورسیدتون مبارک باشه

من رشته ام روانشناسیه و موضوع پایان نامه ام در خصوص خانمهاییه که تازه زایمان کردن

اما به علت شرایط کرونا کسی مراکز بهداشت نمیره و اگرم بره پرسشنامه پر نمیکنه

خب حقم دارن ادم الان از دست زدن به همه چی میترسه

من تصمیم گرفتم پرسشنامه ام رو انلاین پر کنم 

خواستم از شما کمک بگیرم اگه لطف کنین و یه وقتی بذارین این پرسشنامه انلاین رو برام پر کنید

این پرسشنامه در خصوص خانمهایی هست که فرزند اولشون هست و یک تا سه ماه از زایمانشون میگذره

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd1ACpLGO9w2yc3UxhvObYSDaBJ30a8R0M2fYlqBf1v1nAi8Q/viewform?usp=sf_link

ممنون میشم از لطف بزرگی که میکنید

معجزه خدا ... عشقهای زندگیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هی من تو پرسشنامه هات شرکت میکنم.

من پر میکنم برات    

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
2728

من پر کردم ،ولی خیلی زیاد بود نتونستم کامل پرکنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
به به کاربر قدیمی😍 من پسرم چهار سالشه ولی اگه بخوای میتونم برات انجامش بدم

اره من خیلی قدیمی ام

یادش بخیر چه شبایی تا نصفه شب تو نی نی سایت ولو بودم

نه ممنونم نیازی نیست پر کنید

موضوع افسردگی پس از زایمانه و شما خیلی از زایمانتون گذشته

معجزه خدا ... عشقهای زندگیم
2740
اره من خیلی قدیمی ام یادش بخیر چه شبایی تا نصفه شب تو نی نی سایت ولو بودم نه ممنونم نیازی نیست ...

آخی😍

فدای شما

اتفاقا من تا یک سال بعد زایمان همچنان افسردگی داشتم😅

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊