2737
2739
عنوان

راهنمایی میخوام .............

646 بازدید | 20 پست
من و شوهرم با عشق باهم ازدواج کردیم خیلی هم همدیگه رو دوست داریم ولی مشکلی که منو اذیت میکنه اینه که شوهرم از همون ابتدا هم ظاهر من زیاد براش مهم نبو یعنی مهم نبود که ارایش بکنم یانه ؟
تو خونه لباس مرتب بپوشم یا شلخته باشم گاهی ارایش خیلی تند و زشتی میکردم ولی عکس العمل جدی نشون نمی داد با اونکه من قیافه خوبی دارم ولی کلا دوست داشتم رجب من اظهار نظر کنه نمیدونم میفهمید چی میکم یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بنظرتون چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امام صادق :کسی که دیگری رو به خاطر گناهش مورد قضاوت قرار دهد نمیرد تا خود به ان گناه گرفتار شود.
بعضی اقایون هستن کلا نگاه نمیکنند خیلی نمونه اش بابای من
من ابروهای پر برم ابرو بردارم متوجه نمیشن....جوونیشون هم همین ظور بودن
کلا حواسشون به این چیزا نیست
خوبه ها اینطئری مطمئنی حواسشون به خانمهای دیگه هم نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام باید با شوهرتون درباره این مسئله صحبت کنین- مردها عموما کلی نگرن و ما خانوما جزیی نگر
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2731
اصل اینه که دوستت داشته باشه که حتما داره
میتونی بهش بگی این قضه ناراحتت میکنه که سعی کنه حواسش رو جمع کنه
وقتی دلت میخواد شوهرت کاری انجام بده یا انتظاری داری سر فرصت مناسب که حال هردوتون خوبه بهش بگو
به شوهرتون بگید دوست دارین درباره ظاهرتون نظر بده بگین نظرش براتون مهمه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2740
اخه اینجوری دلم میگیره یکبار با خواهرم موضوع مطرح کردم گفت قبل از ارایشگاه بهش بگو که داری میری تا توجهش جلب بشه منم گفتم قبلش هم ازش گلایه کرده بودم بعد شانس من رفتم ارایشگاه بسته بود وقتی برگشتم بودن اینکه نگاه کنه گفت وای چقدر خوشگل شدی چقدر بهت میا
حالا من
امام صادق :کسی که دیگری رو به خاطر گناهش مورد قضاوت قرار دهد نمیرد تا خود به ان گناه گرفتار شود.
نینوشی جون شما الان واست مهم نیست که لباسی که میپوشی برای شوهرت زیبا باشه یا نه یا مثلا در موردت نظرش بدونی
مامان فرشته جون ..
همسر منم مثل همسر شماست

لباس و اینا براش مهم نیست ..حتی لباس خواب هم همین طور ..
مدلش اینه که کلا لخت و پلشت !!! دوست داره
والا قیافه و هیکلم خوبه ..ولی وقتی دیدم دست خودش نیست .. منم نه خودمو اذیت میکنم نه اونو

ولی جالب اینه که ..واقعا اگه یه روزی قیافه امم بهم ریخته و بد باشه ...ا یشون بازم منو خوشگل و جذاب میدونه
:(
جالبه که شوهر من تو خانواده ای بزرگ شده که خواهراش همه تیپی و به روز و اپدیت هستند
ببین دست خودشون نیست دیگه ...

حرف خوبی نیست .. یه بار جلوش پامو موم انداختم.. از اون موقع نمیازره برم اپیلاسیون ..
میگه نمیخواد بری درد بکشی ...

همین جوری هم عالی هستی

اخه کی با پشم و پیلی خوشگل میشه

:(
منم به دلم موند که یکبار بگه این لباس نپوش بهت نمیاد یا مثلا برو ارایشگاه قیافت بهم ریخته
وای نینوشی ارزوش به دلم موند یکبار دوماه ارایشگاه نرفتم ابروهام شده بود بزییییییییییییییییییی ولی دیدم چیزی نمیگه دیدم ابروی خودم داره میره پاشدم رفتن ارایشگاه
2706