موضوع بحث

کسی تا حالا این رژیمو گرفته؟ میگن با 20 روز رژیم 12 تا 15 کیلو لاغر میشیم

1395/11/18 14:53 120
ما 5 شنبه و جمعه رفتیم گردش نتونستم رژیمو ادامه بدم
از امروز یعنی شنبه اولین روز هفته شروع میکنم هر روز وزنمو میام میگم حتما حتما ادامه میدم آخه 20 روز دیگه برا نی نی داداشم چشم روشنی میگیرن باید 10 کیلو کم کنم
شما هم بیاین
کسی نمیخواد این رژیمو بگیره؟
اسم......... قد ........ وزن قبل بارداری.... وزن الان..... وزن 6 روز اول ... وزن 6 روز دوم ...... وزن پایان رژیم .......وزن هدف
هایا ..........155..............50..................75..............................................................................50
مامان پویان...158.............77..................75...............................................................................60
ممولیا........155...................................70...............................................................................55
سالی.........160............58.....................63..............................................................................55
و خدایی که در این نزدیکی است
از کی شروع میکنین گزارش بدین
از فردا شروع می کنم با اینه خیلی می ترسم که کم بیارم ولی امیدوارم بتونم
وزنمونو هر روز بگیریم؟
نه بعد دوره اول - دوم - سوم
6 روز رژیم میگیری 1 روز آزادی بخوری ولی ما میخوایم وزن کم کنیم بهتره خودمو نو ول نکنیم
اسم......... قد ........ وزن قبل بارداری.... وزن الان..... وزن 6 روز اول ... وزن 6 روز دوم ...... وزن پایان رژیم .......وزن هدف
هایا ..........155..............50..................75..............................................................................50
مامان پویان...158.............77..................75...............................................................................60
ممولیا........155...................................70...............................................................................55
سالی.........160............58.....................63..............................................................................55
گریمور......170..............75....................75..........................................................................................60
ارائه انواع میکاپ و کانتورینگ و لایتر تخصصی عروس صافی ژاپنی و صافی آمریکایی و کراتین و رنگ و لایت های مدرن 09128323602
من از امروز شروع میکنم
ارائه انواع میکاپ و کانتورینگ و لایتر تخصصی عروس صافی ژاپنی و صافی آمریکایی و کراتین و رنگ و لایت های مدرن 09128323602
تو جدولمون تاریخ هم بزار
گریمور......170..............75....................75..............................................................................60
لعیا......168................85......................70..............................................................................62
زندگیم درسا عشقم همسرم
لعیا جون وزن هدف منو بزن 60 مرسی
اسم......... قد ...وزن قبل بارداری ...وزن الان.. تاریخ شروع .... وزن 6 روز اول ...وزن دور دوم ..وزن پایان رژیم ....وزن هدف
هایا ..........155........50.............75..........92/6/9........................................................................60
مامان پویان...158........77.............75..........................................................................................60
ممولیا........155........................70..........................................................................................55
سالی........160.........58............63..........................................................................................55
گریمور........170.........75............75..........................................................................................60
لعیا...........168.........85............70.........92/6/9.........................................................................60
منم میخوام بگیرم الان ماه 5 هستم شدم 75 اما بگیرم چی میشه مگه
خدایا کمکم کن
رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود کافی است نوشابه فست فود شیرینی رو از غذای روزانه حذف کنید روغن کمتری به غذا بریزید تحرک داشت داشته باشید کم کم وزن کم میشه رژیم های سریع باعث ریزش مو و سنگ صفرا میشه
هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
یعنی بارداری؟
ارسال پاسخ و نظر شما