2733
2739
عنوان

کدوما بدجنس ترن؟

801 بازدید | 10 پست
والا میدونم که خیلی صورت خوشی نداره ولی انصافا شهرهای مختلف ،درصد مختلفی از ادما با صفات مختلف را توی خودش جا داده .
ولی به هر حال همه جور ادم همه جا هست با توزیع متفاوت!
حالا با توجه به تجربه شخصی خودتون بگین بدجنس ترینشون کدوما هستن!
ببخشید ولی از سوالت اصلا خوشم نیومد ...با این سوالا فقط بین مردم تفرقه افکنی میکنید.......همه جا خوب و بد داره مهم نیست کجا به دنیا اومدیم چون هیچ کس زادگاهش رو خودش انتخاب نکرده مهم اینه همه هم میهن هستیم .....
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
در ضمن این چیزایی که میگی یه زمانی بین مردم پخش شد فقط صرف تفرقه افکنی و جدایی مردم و در نتیجه قدرتمند تر شدن حکومت ....و به هیچ عنوان قابل قبول نیست فقط مردم به دلیل شرایط اب و هوایی منطقه شون یه مقدار ممکنه در خصوصیات با هم متفاوت باشن که تاکید میکنم به شرایط منطقه و زندگیشون بستگی داره این
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom
5تا انگشت هیچوقت مثل هم نیستن
اصلا همه جا خوب و بد وجود داره
این دیگه چه سوالیه!
من سی گل سابقم.به علت جمع کردن مغازه تمامی اجناس با تخفیف ویژه عرضه میشه.زنانه دخترانه پسرانه و کلاه شال
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=675383&login_time=12/18/2013%2012:09:53%20PM
مرسی
2740
فارفالا*
+2 1392/5/21 1:03 ب.ظ

همه جا بد و خوب داره
فکر کنم سوالت باعث بشه بچه های اون شهر ناراحت بشن ...
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)