2733
2739
سلام دوستان لطفا اگه دکتر خوب تو کرج میشناسید معرفی کنید من یه بارداری خارج رحم ویه بارداری پوچ داشتم که کورتاژ کردم دکترم کیان بود مطبش طالقانیه ازش تعریف میکنن ولی دیگه دوست ندارم اونجا برم خاطرات خوبی ازش ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام نیکی جون منم ساکن کرجم مشکل تنبلی تخمدان شدید داشتم اصلا امیدی نداشتم دکتری که به من معرفی کردند دکتر محتسبی بود از اسفند 88 درمانم رو پیشش شروع کردم خدا رو شکر الان 2 ماهه هستم خیلی زود جواب داد چون فوق تخصصش نازایی . من قبلا تهران دکتر می رفتم ولی نتیجه نداشت ................شکر خدا دکتر خوبیه چون همه ازش تعریف می کردند من رفتم تو کرج رو دستش برای نازایی کسی بلند نشده . دکترت سوسن کیانی بوده اگه اونه همه می گند فقط اسم در کرده
سلام باران جان.میشه ازت خواهش کنم در صورت امکان راجع به چگونگی بارداریت برای تاپیک من و دوستام تعرف کنی.
در ضمن یه دنیا آرزوی سلامتی برای خودت و جوجوی تازت دارم.
بوسسسسسسسسس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام نفس جون و بقیه دوستای خوب من از دوران مجردی مشکل تنبیل تخمدان داشتم یعنی طی سال فقط دو بار پریود می شدم از زمانی که عقد کردم درمانم رو شروع کردم اینقدر داروهای هورمونی مصرف کردم که کسی باورش نمی شه متفورمین - داستینکس - بروموکریپتین . ld - سیپترون کمپاند - پروژسترون و.........بلاخره دکترم گفت بهد از ازدواج باید داروهاتو عوض کنم و جلوگیری نداشته باشی که بهم کلومیفن و آمپول hcg داد کلی سونو دادم هیچ فولیکول بالغی نبود نه تنها باردار نشدم بلکه باعث ازدیاد کیست شد و جون مسیر دکترم دور بود دکترم رو عوض کردم و دکتر محتسبی رو بهم معرفی کردند که ماه اول به من قرص پیتوز داد و ماه بعد لتروزول وhcg که ماه سوم در کمال ناامیدی کامل متوجه بارداری شدم . فقط بچه ها از استرس به دور باشید و توکل به خدا ...............واقعا دکتر خوبیه می تونه خوب تشخیص بده .
سلام دوستان من 2 سال زیر نظر محتسبی بودم ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم همش میگفت برو 3 ماه دیگه بیا اصلا برام هیچ هزمایشی ننوشت که بفهمم مشکلم چیه 2 سال وقتمو پیشش تلف کردم الانم میرم ابن سینا بازم کلی ازم ازمایش گرفتن مشخص شد در اثر قرصایی که خوردم کیست دارم الان ld میخورم جواب بقیه ازمایشامو هنوز نگرفتم امیدوارم اینجا دیگه نتیجه بگیرم .بازم توکل به خدا
👩‍💼
2740
نیکی‌ جان ، عزیزم اگر میخوای بررسی درست حسابی‌ بشی‌ باید به فکر یه دکتر خوب یاا یک مرکز خوب تو تهران باشی‌ ، کرج درسته که داره استان میشه ولی‌ خیلی‌ خیلی‌ امکاناتش در زمینه? مشکلات باروری کمه ، من خودم هم ساکن کرج هستم ،ولی‌ تهران تحت درمان هستم

یک نصیحت ،هر دکتری رو که انتخاب میکنی‌ تا آخر پیش همون برو ، دکترت رو عوض نکن مدام غیر از اینکه در درمانت تاخیر بیفته هیچ چیز دیگه‌ای نداره

پرنیان جون من ازمایشهام مشکلی ندارن همه چیز طبیعیه البته دکترا میگن تخمدانهام تنبلن ولی به موقع پریود میشم درکل وضعم چندان بد نیست نمیدونم چرا انقدر بد میارم از دکتر رفتن خسته شدم اگه دکتر خوب تو کرج پیدا کنم چند ماه میرم اگه نتیجه نداد مجبورم برم پژوهشکده رویان
نیکی جون آدر س محتسبی چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا حدود 300- 400 متر پیاده به سمت میدان شهدا میری اولین ساختمان پزشکان سمت راست طبقه اول کنارش هم یه داروخانه است . البته باید 6 صبح بری بری برای همانروز نوبت بگیری
نیکی جون آدر س محتسبی چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا حدود 300- 400 متر پیاده به سمت میدان شهدا میری اولین ساختمان پزشکان سمت راست طبقه اول کنارش هم یه داروخانه است . البته باید 6 صبح بری بری برای همانروز نوبت بگیری 2225778 تلفن مطب صبح و بعد از ظهر
2706