2733
2739
دوستم دیشب خواب دیده پریود شده داره شر شر ازش خون میره . همه جا پر خون شده و زیر پاش هم خون جمع شده بود .
لطفا اگه کسی میدونه بهم بگه.
منم اینو شنیدم اما از طرفی میدونم که پریود بودن هم تعبیر داره اما خودم نمیدونم تعبیرش چیه
البته اون الان توی وضعیت سختی به سر میبره.شوهرش اعتیاد داره و دست بزن.داره کارای جداییشو میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شنیدم خونخواب رو باطل میکنه اما روی گوشیم یه تعبیر خواب دارم اینا رو نوشته راجع به خون

انشالله هر چی هست خیره

ـ دیدن لکه های خون بر لباس ، نشانه دشمنانی است که می خواهند از موفقیتی که شما در شغل خود بدست آورده اید ، جلوگیری کنند
ـ دیدن خون در خواب ، دلالت بر آن دارد که باید از دوستان ناپسند بپرهیزید�
ـ اگر خواب ببینید از زخمی خون جاری است ، نشانه بیماری جسمی است و ممکن است در اثر شراکت با افرادی بیگانه در کار خود شکست بخورید�
ـ دیدن خون بر دست خود ، علامت آن است که اگر بیشتر مراقب رفتار خود نباشید ، بدشانسی قریب الوقوعی در پیش خواهید داشت�

�� �
��
��
2731
این معنی درستی نداره ! احتمالا دوسستتون یه ترس تو ضمیر ناخوداگاهش از این که پریود بشه جایی و نوار بهداشتی نداشته باشه داره ! چون واسه خانومها این امر طبیعیه ، خیلی معنیش رو جدی نگیره
من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن
2738
من شنیدم بارداری تو خواب نشانه غم ،
ولی این رو از تو برنامه تعبیر خواب برداشتم
اگر زنی خواب ببیند حامله است ، علامت آن است که با شوهر خود زندگی آسوده ای نخواهد داشت و صاحب فرزندانی مطیع نخواهد گردید�
ـ اگر دختری باکره و پاکدامن خواب ببیند حامله شده است ، علامت آن است که به بدبختی و رسوایی کشیده خواهد شد�
ـ اگر زنی باردار خواب ببیند که حامله است ، نشانه آن است که زایمانی راحت و بی خطر خواهد داشت
من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن