2737
2734
سلام
من دیروز هم در این باره تاپیک زدم یکی از بچه ها گفت مهد توحید تو چهار باغ بالا خوبه اما دیگه نیومد که سوالاتم رو جواب بده ....اگه شما جایی رو سراغ دارید که این طرف آب هم باشه ممنون میشم .....راستی بچه من 2 سالشه و می خوام جایی ببرمش که اجازه بدن مرتب بهش سر بزنم........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لنا جان جاری من بچشو میذاره مهد کودک آلا روبروی جهاد دانشگاهی (دروازه شیراز) خیلی هم راضیه گلم . میگه خیلی تمیزه.
شنیدم مهدکودک صدر هم خوبه اما نمیدونم کجاست فقط میدونم دو زبانه است
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .
لنا جان متاسفانه خانومای اصفهانی این سایت خیلی اطلاعات دقیق و کافی در مورد مهدکودک ها ندارن
شاید به خاطر این باشه تا حالا بچه هامون خیلی کوچیک بودن ولی فکر کنم تا اویل سال آینده خیلیهامون ناز به مهدکودک داشته باشم
تو تاپیک اصفهانی ها هم من خودمم چندبار سوال کردم ولی هنوز به جمع بندی خوبی نرسیدم
در ضمن محدوده مکانی مهدکودک هم خیلی مهمه
2738
خواهش می کنم ارکیده جان ....من به این دلیل می خوام بذارمش مهد که بیشتر با همسن و سالاش باشه ....آخه ما تو فامیل بچه نداریم و دخترم در این باره خلا زیادی داره....وقتی می ریم بیرون یه بچه که از کنارش رد میشه مهو میشه دست منو ول می کنه و می خواد بره دنبال اون بچه .....خلاصه خیییییییییییییلی بچه ندیده هست و حس می کنم اصلا خوب نیست که همبازی و دوست نداره.....
2706