2737
2734
عنوان

اونایی که عکس رنگی از رحم گرفتن یا قراره بگیرن بیان تو لطفا سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 203215 بازدید | 308 پست
اگه عفونت داشته باشی یا زخم دهانه رحم داشته باشی موقع تزریق مایع به داخل رحم ممکنه عفونت وارد لوله ها بشن و ممکنه لوله ها بسته بشن و همین عکس رنگی ممکنه باعث ناباروری میشه پس اگه عفونت نداری نیاز نیست
پروردگارا به من دانش عطا کن و مرا به صالحان ملحق فرماى و براى من در [میان] آیندگان آوازه نیکو گذار و مرا از وارثان بهشت پر نعمت گردان .
آسمان جون میشه بگی تعداد تحرک و مورفولوژی تو آز شوشو چه جوری بود؟

و اگه خودتم مشکلی داشتی مشکلت چی بوده؟....ببخشید زیاد سوال میپرسم آخه منم اگه خدا بخواد و عکس رنگی خوب باشه ماه بعد میرم واسه آی یو آی
شوهرم یکم مشکل داره...تو تحرک البته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهام جون منم نگران همین چیزام...ولی دکترم بهم چیزی نگفت...البته سونوی واژینال انجام داد و بعد گفت برو عکس رنگی یعنی با سونوی واژینال اگه عفونتی باشه معلوم میشه؟؟؟؟؟
کم تحرکی اسپرم داشت عزیزم الان دقیق یادم نیست چقدر بود ولی تعدادش خوب بود اسپرم با سرعت بالا نداشت از نظر شکل ظاهری هم نرمال نبود فقط 6% اسپرم نرمال داشت من خودمم هم تنبلی تخمدان داشتم
2728
2738
الهام جون خود دکترها میدونن به کی و چه موقع این عکس رنگی رو بدن فقط هم برای کسانی که چسبندگی دارن نیست تازه خیلی چسبندگی های کوچیک که به صورت عادی مشخص نیست با عکس رنگی باز میشه و درصدا بالایی بعد از عکس رنگی باردار میشن ، اگه عکس رنگی بد بود دکترها تجویز نمیکردن !!!!
سونیا جون من یکسال و نیم پیش عکس رنگی انداختم و ایران هم نیستم مطمئن نیستم در مورد اسم آنتی بیوتیکم ولی همش 5 تا دونه بود !!! عفونت نداشتم و دکتر برای جلوگیری از عفونت احتمالی آتی برام آنتی بیوتیک داد
2706