2752
2734
عنوان

کمککک

1 بازدید | 9 پست
چن شب چیش خونه اقوام یه وسیله ای دیدم نمیدونم اسمش چیه؟ حالت یه ابمیوه گیری کوچک که داخل لیموشیرین کرده بودن . بچه داشت آب لیموشیرین رو میخورد . کسی همچین چیزی دیده و میدونه اسمش چیه
فک کنم ابمیوه گیری همراه ومیگی میوه رو نرم میکنن بعد راحت ابش میاد خودش به تنهایی 21تومنه البته من 10ماه پیش قیمت کردما

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اره پس همونه.... تو تی وی هم شبکه بازار نشون داد 12تومن همه قیمتش هست وهمه رنگش

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

دوستم من اسمشو نمیدونم تو یه برنامه اشپزی تو ماهواره دیدم خوشم اومد فک نمیکردم اینجا باشه تا دیدم نه پره من تو جمعه بازار دیدم از نزدیک

مارال ولگرد شدیاااا
‎درست زمانی که بین همه اگرها وبایدها وچون وچراهامصمم میشوی بنشینی وبر سر سجاده مهرش وازخدا نام مادررا التماس کنی، آن زمان است که خدا نعمتش را...منتش را... بر سرت تمام کند ونام زیبای مادر را برازنده باقی اسمت کند قصه تنهایی روزهای زندگیت تمام میشود.یکی می آید که تو به لطف بودنش بهترین حس ها راتجربه می کنی وبه ضمانتش وام مادرانه میگیری.. radvin dalile zendegi maman 2 shahrivar zamini shud