2737
2734
سلام میخواستم یه سری اطلاعات درمورد این مهد بگیرم.کسی هست که بچشو اینجا برده باشه؟چطور مهدیه؟راضی هستین؟
چه بگویم ای دل؟من که دیوانه لبخند جنون آسایم،من که در عمق وجود آتش پنهانم،چه بگویم؟من گرفتار نگاه یارم.
توی خیابون آذربایجان نرسیده به مترو نوابه. شما دخترتو کجا میبری؟
چه بگویم ای دل؟من که دیوانه لبخند جنون آسایم،من که در عمق وجود آتش پنهانم،چه بگویم؟من گرفتار نگاه یارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مامان مهلا خونمون نزدیک ابر سفیده.رفتم صحبتم کردم اما منصرف شدم. تحقیق کردک بهم گفتن بچه ها رو کتک میزنن.تازه غذاشم اصلا خوب نیست دلم راضی نشد دخترمو ببرم اونجا شما چی؟راضی هستی؟
2740
دختر من یک سالشه.همش دوست داره تو بغل باشه.هر بار رفتم دیدم بغل مدیره مهده.داره میچرخوندش که دخترم اروم باشه به غذا زیاد اهمیت نمیدم چون میارمش خونه خودم دوباره حتما بهش غذا میدم
روز زمینی شدن فرشته من:22/2/92
آوا جون زیاد درمورد مهد شیخ عطار نمیدونم. امروز صبح رفتم داخل مهدو دیدم.تمیز بود.اما چیز خاصی نبود.کلاساش برای رده های سنی مختلف جدا بود.سالن ورزشیشم جدا بود هزینشو برای دختر من که قرار 6/45 صبح تا 5/5 عصر اونجا باشه رو گفت 230/000 تومن کلاسهای فوق برنامشم هر کدوم 15/000 تومن هزینشه اما نمیدونم پرسنلش چجورین و با بچه ها چجوری برخورد میکنن
مامان مهلا همسایه طبقه پایینمون بچش تو همین مهده.اون بهم گفته که از مادرای دیگه شنیده. منم خود از یه مامان دیگه که خیلی اتفاقی تو یه فروشگاه باهاش صحبت میکردم شنیدم. راست و دروغشو نمیدونم