2733
2739
عنوان

بندانداز برقی چه مارکی بخرم؟

55046 بازدید | 20 پست
سلام میخوام بندانداز برقی بخرم.............خواستم راهنمایی کنید چه مارکی بهتره؟ اگه خودتون دارید راضی هستید ؟روش کار باهاش سادست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
اگه براون مشکی سفید گیرتون بیاد عالیه چون نه صدا داره نه اذیتتون میکنه
اگه گیرتون نیومد همون براونز ضورتی یا فیچیانگ یا جاندلی
خدایا شکرت که بعد از 3 سال ونیم انتظار منو هم لایق مادر شدن کردی.
سلام عزیزم من از اینترنت خریدم خیلی خوبه من که راضی هستم برای موها دستم هم استفاده میکنم خیلی راحت و اسونه

این سایت مناسب ترین قیمت رو داره جاهای دیگه تا 50 هزار تومان دیدم

http://www.kharid.bz/order.php?do=add&produce_id=467&sc=ZGlyZWN0&u=NTQ3Nw==
***وبلاگ کودک سرا *** دانلود فایل های کودکانه شعر و قصه و انیمیشن و بازی اندروید و کامیپیوتر kodaksara .blogsky.com akx20.blogsky .com هرچی بخوای اینجا هست بیا ببین
سلام عزیزم من از اینترنت خریدم خیلی خوبه من که راضی هستم برای موها دستم هم استفاده میکنم خیلی راحت و اسونه

این سایت مناسب ترین قیمت رو داره جاهای دیگه تا 50 هزار تومان دیدم

http://www.kharid.bz/order.php?do=add&produce_id=467&sc=ZGlyZWN0&u=NTQ3Nw==

قیمت : 35,000 تومان

بند انداز برقی صورت و بدن

رفع موهای زائد در کمترین زمان !

بدون تخصص صورت خود را اصلاح کنید!

مناسب برای انواع پوست و مو

با استفاده از دستگاه بند انداز برقی شما می توانید براحتی و بدون نیاز به آرایشگر و تخصص لازم اقدام به اصلاح موهای زائد صورت و بدن خود نمایید.توجه کنید که این دستگاه مانند اپیلیدی نیست بلکه دارای ساختاری متشکل از نخ طبیعی است که به هنگام اصلاح باعث میشود شما احساس درد نکنید و همچنین از حساسیت های پوستی نیز جلوگیری می نماید.

اگر از موچین، موکن، موبر، بنداندازهای نخی و سنتی و سایر محصولات شیمیایی و مکانیکی از بین برنده موهای زاید خسته شده اید و استفاده از آن هم برای خودتان و هم برای مشتریان زجر آور، درد آور، وقت گیر و همراه با عوارض جانبی است می توانید با خرید یک دستگاه به بسیاری از مشکلات خود پایان دهید.

هدیه ای مناسب برای بانوان

این محصول قابل استفاده برای مصارف خانگی، آرایشگاهها و سالنها می باشد.به همراه این محصول نخ و پودر مخصوص ارائه می گردد.

روش خرید :
1-روی دکمه خرید پستی در بالا و یا پایین صفحه کلیک نمایید.
2-فرم مربوطه را به صورت کامل و صحیح پر نمایید.
3-سفارش خود را درب منزل از پستچی تحویل گرفته سپس هزینه را پرداخت نمایید.
4-آیا راهی ساده تر و مطمئن تر وجود دارد؟
کلیه محصولات دارای پشتیبانی و گارانتی تعویض می باشند.
***وبلاگ کودک سرا *** دانلود فایل های کودکانه شعر و قصه و انیمیشن و بازی اندروید و کامیپیوتر kodaksara .blogsky.com akx20.blogsky .com هرچی بخوای اینجا هست بیا ببین
من مارک جان دلی گرفتم الان یه سالونیم دارم ازش استفاده میکنم به شرطی اصلش باشه وتقلبشو نگیری خوبه مخصوصا نخش خوب باشه ماله نخش عالیه اصلا پاره نمیشه ولی خواهرم گرفته نخش اصلا بدرد نمیخوره هم روشن نیشه نخشو پاره میکنه
پسرم 14 ابان زمینی شد
خداجون ممنون
2706