2726
عنوان

رژیم گیاه خواری

72904 بازدید | 1150 پست
دوستان میخوام رژیم گیاه خواری بگیرم کیا پایه ان با هم شروع کنیم؟؟؟؟

اینم یه لیست از دوستای گلم که این راهو روش را انتخاب کردن:

اسم................. فامیل دور
قد و وزن ..............170 ، 62
علت گرفتن رژیم ................بارداری ، عفونت و زخم رحم ، لاغری
نتایج رژیم...........................ترشحات عفونی و بد بوی رحمم کاملا قطع شده ، یه کیلو کم کردم
نتایج بد و یا خوب ثانویه .........خوابم خیلی کمتر شده ،
تعداد روز رژیم ............یه هفته
نوع رژیم : خام گیاهخوار

**********************************************************************************
اسم.................bitaa
قد و وزن ..............173، 64
علت گرفتن رژیم ................مراقبه هایی که انجام میدم و هم سلامتی
نتایج رژیم...........................احساس سبکی بیشتر ،یبوستم تا حد زیادی برطرف شده. ..روحیه م هم لطیف تر شده
نتایج بد و یا خوب ثانویه ..........گرسنم میشه گاهی ،
تعداد روز رژیم ............حدود سه ماه و نیم هم این رژیم رو دارم. ..البته گاهی جاده خاکی هم رفتم
نوع رژیم .......................
**********************************************************************************

اسم................. هدیه خراسانی
قد و وزن ..............166 ، 57
علت گرفتن رژیم ................ سلامتی ،کمی هم واسه پوست و برطرف شدن جوش های صورتم که گهگاهی میریزه بیرون
نتایج رژیم...........................
نتایج بد و یا خوب ثانویه .........
تعداد روز رژیم ............فعلا یک روز
نوع رژیم.................

اسم................. نجمی
قد و وزن ..............157.....86 کیلو
علت گرفتن رژیم ................ رفع چاقی مفرط و تنبلی تخمدان و نازایی
نتایج رژیم...........................تنظیم خواب وشادابی .بهبود پادرد و دردناف و کلیه . کم شدن پر مویی بدن وصورت ، کم کردن 12 کیلوو رفع یبوست
نتایج بد و یا خوب ثانویه .........ریزش موی سر
تعداد روز رژیم ............ 2 ماه
نوع رژیم...................
*********************************************************************************
اسم...........مامان آدرین
قد:155..........وزن:82
علت گرفتن رژیم...........رفع چاقی
نتایج رژیم.....1کیلو کاهش وزن
نتایج بد یا خوب ثانویه: ......ریزش مو
تعداد روز رژیم..........از ابتدای تاسیس تایپیک
نوع رژیم..........خام گیاهخواری
*********************************************************************************
اسم...........فرین
قد:170..........وزن:66
علت گرفتن رژیم...........رفع چاقی و سلامتی و شادابی
نتایج رژیم.....1کیلو کاهش وزن
نتایج بد یا خوب ثانویه: ......رفع مشکل یبوست
تعداد روز رژیم..........از ابتدای تاسیس تایپیک
نوع رژیم..........خام گیاهخواری (البته 1 هفته اخیر فقط گیاه خوار شدم یعنی پخته هم خوردم اما از 5/6 دوباره خام خوارم)
آژانس الفبای سفر پارسیان************ 44017200 ************* www.alefbatour.com ************* تور های داخلی و خارجی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کتاب آرشاویر آوانسیان رو خوندم و سایت های دکتر زرین آذر و انجمن گیاه خواران ایران کممک خوبی بود
از امروز شروع کردم با حذف برنج و گوشت و بیشتر میوه و سبزیجات میخورم جای شام یا ناهار ظرف بزرگ سالاد

البته پارسالم این کارو کردم 12 کیلو کم کردم تو 4 ماه بعد اون تقریبا ول کردم اما وزنم ثابت مونده اما میخوام 10 کیلو دیگه کم کنم دنبال پایه میگردم
راستی قدم 170 الان 65 کیلوام میخوام 55 بشم
آژانس الفبای سفر پارسیان************ 44017200 ************* www.alefbatour.com ************* تور های داخلی و خارجی
قد منم 170 و 62 کیلو ام . تنبلی تخمدان دارم. منم از فردا می خوام شروع کنم. 5 روز اولو می خوام میوه بخورم بعدش دانه ها و چیزای دیگه رو اضافه کنم. فافا می خوایی فقط وزنت و بیاری پایین ؟؟ نی نی داری ؟؟
که با این درد اگر در بند درمانند ، در مانند
رها جان اصلا احساس گرسنگی نداری چون هر وقت گرسنه شدی میوه میخوری
الی مامانی و زهرا جان اولین روزا فقط میوه بخوریم هرچقدر که خواستیم
فامیل دور پیشنهاد 5 روز داد بعدش سبزیجات و دانه هارم اضافه میکنیم
2706