2726
عنوان

پسرم تب داره بدون هیچ علامت دیگه ای. چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18969 بازدید | 38 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول استامینوفن بده اگه تبش بعد یک ساعت اصلا پایین نیومد بهش بروفن بده دوبرابر وزنش بهش بروفن بده البته بامعده پربهش بده اذیت نشه اگه غذا نخورد با شربت معده اندازه یک تا یک ونیم سی سی شربت رانیتیدن بهش بده بعدم بروفن تا معدش اذیت نشه خیلی خیلی زود تب رو میاره پایین

تو این بازار که الان اصلا شیاف گیرنمیاد گیرم بیاد یکی نهایت سه تا بهت بدن اگه شیاف بزرگسالان گیر اوردی نصفشو براش بزار منظورم شیاف استامینوفن بزرگسالان
من که تاالان دیکلوفناک نذاشتم میترسم خطرناک باشه بعد فکرکنم اون واسه درد بیشتر باشه تا تب

سعی کن بیشتر تا میتونی با استامینوفن تب رو پایین بیاری اگه نشد بروفن ولی درکل استفاده زیادش خوب نیست
با دماسنج اگه بلدی کارکنی تند تند تبش رو چک کن خدا نکرده بالاتر نره اگه بلد نیستی بگو بهت بگم

البته امروز دکترخوب هست امیدوارم ببریش بهتر بشه
البته بیشتر این تبا باید دورش بگذره تا بچه بهتر بشه

به خدای عاشقان سوگند که اگر بدانم دوستم نداری
گریه نمی کنم بلکه آرزو میکنم...
کسی را دوست بداری که دوستت نداشته باشد ...!!
2728
بعد از پسرم من مریض شدم . بعد دخترم. هر سه تا ییمون گرفتیم.

خیلی مراقب نینیاتون باشید خیلی ویروس بدیه. من که از سر درد و چشم درد واقعا نمیدونستم چیکار کنم و هیچ مسکنی هم اثر نمیکرد تا آنتی بیوتیکها اثر کردن و سر دردم خوب شد و یکم هم مشکل شنوایی پیدا کردم و صدا ها رو دو تا دو تا میشنیدم و الان گوشم به شدت وزوزمیکنه.
اینا رو گفتم که مراقب باشید نگیرید این مریضی رو.
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند