2703
2553
عنوان

پسرم تب داره بدون هیچ علامت دیگه ای. چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18921 بازدید | 38 پست
سلام گندم جووووونم

خوبی؟
الهی بمیرم واسه بهدین

دیروز خوب بود که ):

هوراد هم همین سن که بود تب شدید گرفت 3 روز هم ادامه داشت
تبش ویروسی بود

با استامینوفن و پاشویه دمای بدنشو پایین میاوردم
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گندم جان اگه تبش قابل کنترل هست و با دماسنج میتونی اندازه بگیری که خدا نکرده بیشتر از سی ونه نشه میتونی تا فردا صبر کنی تا دکتر خودش ببری تب هم میتونه درنتیجه ویروس و انگل وعفونت های مختلف باشه
به خدای عاشقان سوگند که اگر بدانم دوستم نداری
گریه نمی کنم بلکه آرزو میکنم...
کسی را دوست بداری که دوستت نداشته باشد ...!!
2720
اسهال فکرنکنم ربطی داشته باشه اون نفخ شکم بچش که به تغذیه مادرشیرده ربط داره یعنی من نشنیدم اصلا
ولی اگه ادامه دار بود وبچه اذیت شد و مثلا پاش میسوزه حتما دکتر ببریش با توجه به اینکه سنشم خیلی کمه
البته انواع حساسیت هایی هم که نوزاد شیرده میگیره و یا اینکه داره به نوع تغذیه مادر شیرده مربوط میشه
خوب گوش کن
از کنار تب بچه ساده نگذر
اگر هیچ علامت دیگه ای نداره احتمالا یه ویروسه
هر 4 ساعت حتما دو برابر وزنش استامینون بده.
با یه پارچه نازک، مثل گاز، روی شکم و کشاله رون رو مرتب خیس کن.
نذار تبش بالا بره
2714
به نظرتون از شیاف دیکلوفناک استفاده کنم خطری داره؟ واسه دخترم یه بار دکتر تجویز کرد تاثیرش خیلی زیاد بود تب رو کامل از بین میبرد
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند  
خواهش میکنم عسل جون
راستش اسهال عوامل متعددی داره. من نظر عندلیب جونو قبول دارم.
فقط یه بار یکی از مامانا روزی 4 بار پسرش دفع داشت ولی حالت بلغمی داشت تشخیص ویروس دادن و یه شبم تو بیمارستان موند و سرم گرفت. یه دکتر نشون بدی بد نیست البته مشکل دکتره این روزا. ای خدا این مملکت که همیشه تعطیله بچه ها هم انگار تعطیل نگار دارن همین روزا مریض میشن
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند  
راحله جون از 2 شب که برای شیر پاشد دیدم تب داره تا صبح نخوابید همش نق میزد
راحله جون راستی اون بیماری عجیب غریب که فقط تب داره و نباید آنتی بیوتیک بخوره همون بود؟
2706