2733
2739
سلام عزیزم تو همون نگین هستی
وای این آرتین خوشکلم چقد مرد شد ماشالله چه عکس پرسنلی خوشکلی ازش گرفتی اسپند یادت نره !!!!

شربت تریس اریکس یه شریت ویتامینه هست که دارای مقدار کمی سیپروهپتادین هست مثلا" 5 سی سی از اون 1.5 میلی گرم سیپروهپتادین داره بقیه ش ویتامینه
من این شربت رو از 14 ماهگی صبح ناشتا به اندازه 2.5 سی سی به بهار میدم واقعا" عالیه از روزی که این شربت رو شروع کردم حدود 1.5 ماه میگذره و تو این مدت دخترم 700 گرم وزن گرفته اشتهاش خیلی بهتر از قبل شده البته غذاهای پر کالری و چرب و بستنی و مغزها و جوانه ها رو هم تو این مدت خیلی بیشتر کردم
موفق باشی گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
ببخش دیر شد
دخترم الان 15 ماهه اس دیروز شنیدم که این شربت باعث آسیب رسوندن تدریجی به مغز کودک میشه حالا میخوام از این به بعد مقدارشو کمتر کنم و در آخر قطعش کنم چه کار کنم اگه این شربت نبود بهار 15 ماهه من هنوز همون 7.5 کیلو بود ولی این شربت توی وزن گیری خیلی بهم کمک کرد