2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من چند روز بعدش بادم نیست چند روز چون دکتر گفت مثلا فلان روز یعد می تونی بری حموم. خودم رفتم حموم هیچ کس هم باهام نیومد چون منم دوست ندارم با کسی برم. هیچ مشکلی هم نبود برای اطمینان یکی از این صندلی پلاستیکی ها بخر که اگه خواستی حموم کنی تنهایی بتونی بشینی. تازه همسر هم می تونه کمکت کنه.
خدایا کمک کن اول ایرادهای خودمو ببینم
خودت میتونی بری حموم نگران نباش
خوبی که از حد بگذرد ٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍ ٍٍٍٍ نادان خیال بد کند

شاد باش نه یک روز بلکه هزار سال ...
بگذار آوازه ی شاد بودنت،چنان در شهر بپیچد:
که رو سیاه شوند آنانکه :
بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند
منم خودم رفتم اما 48 ساعت بعد خودمو شستم ولی مامان برای لباس پوشیدن اومد کمک چون اصلا نمیتونستم خم شم
فقط یه کاری کردم که بدونی خوبه وقتی داشتم خودمو لیف میزدم زیر شکممو که داشتم میکشیدم احساس کردم چسب پانسمانمه و هنوز کنده نشده اینقدر باهاش ور رفتم تازه یادم اوفتاد نخ بخیمه واسه مامان شوشو که تعریف کردم میخواست بکشتم که آخه دختر حواستو جمع کن شکمت پاره میشد چییییییییییییییییییییی
تقدیر تقویم افراد عادیست . تغییر تدبیر افراد عالیست!
2738
مامان فاطمه مور مورم شددددددد
من از سزارین خوشم نمیاد ..ولی تحمل درد رو هم ندارم میدونم که خیلی جون عزیزم !
تارا جان ایشالله زایمان موفقی داشته باشی البته بعد از زایمان هم حالت خوب باشه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
منم فرداش که از بیمارستان رفتم خونه خودم رفتم حموم دوش گرفتم و لباس پوشیدم . اصلا مشکلی نداشتم.امیدوارم شما هم همینطور باشی و بچه ات زودتر صحیح و سالم بیاد تو بغلت.موقعی که میری حموم در حموم رو نیمه باز بزار تا حالت بد نشه. یه لباس راحت بلند بدون دکمه که راحت بتونی تنت بکنی ببر و اونو بپوش . زیاد اذیت نمیشی ایشاله. نگران نباش.
واقعا سزارین چیز خوبیه من طرفدار طبیعی بودم ولی سزارین شدم روز دوم خودم بلند شدم نه اینکه بگم کامل ها دولا دولا رفتم حموم از روز چهارم کامل راه رفتم
حراج کلیه لوازم http://cashop.persianblog.ir/
2706