2733
2734
عنوان

مامانا و باردارا تروخدا كمكم كنين

127 بازدید | 16 پست

من صبح بعد از خالي كردن مثانم حس كردم باز شورتم خيس شد به دكترم گفتم گفت شورتتو عوض كن و پوشك بزار اگر خيس شد بهم اطلاع بده

بعد اون ديگه عوض كردم و خوابيدم 

الان كه بلند شدم از جام هي كم كم داره ميريزه يه مايع زرد رنگ با رگهاي خيلي كمرنگ قرمز 

يعني كيسه ابم تركيده؟؟صبح فكر ميكردم ادراره اخه پيش اومده برام مثانم درست خالي نشده باشه 

ولي الان كه داره مياد خيلي نگرانمم

دكترمم هرچي زنگ ميزنم فعلا اتاق عمله جواب نداده هنوز 

كمكم كنين خيلي نگرانم 

ميخام برم بيمارستان ولي شماهم ميتونين كمكم كنين

مرسي ازتون♥️♥️

پن که میگم کیسه اب ته بلند شو برو بیمارستان تا بچه خدایی نکرده نیافتاده تو خشکی 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰

اگه زیاد نیس فعلا استراحت کن تا دکترت جواب تلفنت رو بده و بگه چیکار کنی اگه زیاده که برو بیمارستان. احتمالا دیگه آماده باشی برای زایمان انشاءالله بسلامتی باشه. اگه رفتی بیمارستان وسایلی که آماده کردی رو هم بزار توی ماشین که اگه بستری شدی دیگه برنگردین برای وسایل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

آماده باش که احتمال خیلی زیاد دکتر بگه بری برای بستری چون باید مراقبت کنن بهت یه سرم میزنن اگه کیسه آب پاره شده باشه. و نوار قلب از بچه میگیرن که همه چی تحت کنترل باشه. من خودم همینطوری بودم. فقط نباید دست روی دست بزاری که البته شمام اینکارو نکردی و منتظر جواب دکتری. اگه دیدی داره دیر میشه دیگه برو منتظر جواب دکترت نباش

2706