2733
2734
عنوان

صبحانه نمیتونم بخورم

1037 بازدید | 4 پست
سلام به همه خانومای نینی سایت من تو هفته هفتم بارداری هستم و صبحانه نمیتونم بخورم حالم خراب میشه باخودم نون و پنیر و میوه میارم سر کارم ولی فقط میوه ها رو میتونم بخورم چی کار کنم از گشنگی هم میمیرم ویتامین ب6 هم مصرف میکنم ولی صبح ها با وجود گرسنگی فراوان نمیتونم بخورم خواهش میکنم کمکم کنید.
خوب اگر دلت نون پنیر نمی خواد خوردنی های دیگه رو امتحان کن. مثلاً کرن فلیکس بگیر توی شیر سرد بریز یا خرما بگیر (من همیشه خرمای پیارم توی کشوی اداره دارم) یا کشمش و پسته و انواع میوه‏های خشک. همون میوه هم که می‏خوری خیلی خوبه. مجبور نیستی صبحا که حالت تهوع داری چیزایی که دلت نمی خواد بخوری. طول روز که بهتر شدی بخور.
صبح که بیدار میشی یه تیکه نون خشک بزار دهنت یا یه بیسکوییت ساقه طلایی بعد از نیم ساعت اشتهات باز میشه البته ممکنه به خاطره گرمی هواهم باشه که بی اشتها شدی آخه منم همینطوریم اما چون هنوز هفته هفت هستی مشکلی واسه نی نی پیش نمیاد آخه الان مثه یه جوه میمونه که تو پوسته و از همون پوست تغذیه میکنه
امیدوارم حالت بهتر بشه
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.
منم مثل شما بودم و با خوردن پنیر حالم بد که بود بدتر میشد خامه و کره رو امتحان کن من خامه اذیتم نمیکرد و میوه بخور. سعی کن هم تا از خواب بلند میشی یه چیزی بخوری و تا سرکار صبر نکن چون حالت بدتر میشه.امیدوارم این روزا زودتر تموم بشه و بهتر بشی هرچند که من الان با اینکه هفته 26 هستم ولی هنوز صبحها مشکل دارم.
2728
سلام مامانا
من هم تو هفته 7 هستم از صبح که بلند میشم تا آخر شب حالم خرابه، صبح با ضعف شدید بیدار می شم ولی چیز زیادی نمیتونم بخورم حتی ضعفم هم بر طرف نمیشه... هرچی هم که می خورم حالم بد میشه. این حالت رو تا آخر شب دارم خلاصه سرم، قرص ضد تهوع، B6 هم نمی تونه برام کاری کنه.کی این روزا تموم میشه تا یکم هم لذت بارداری بچشم.؟