2737
2734
عنوان

زن دوست داره زیبا باشه ولی .....

2773 بازدید | 98 پست
پسر خوب، آقای محترم

اگر تو خیابون یه دختر دیدی که مانتوش کوتاهه، آرایش کرده، موهاش آراسته و مرتبِ، لطف کن براش بوق نزن، بهش حرفهای رکیک نزن، دنبالش راه نیفت و بهش بی احترامی نکن. این خصیصه یک زنه که بخواد زیبا باشه و بدرخشه، که وقتی تو آینه به ظاهرش نگاه میکنه لبخند بیاد روی لباش.

اگر اینو از زن بگیری افسرده میشه، زود پیر میشه، می میره. میشه مثل همه اون زنهایی که این روزها تو مترو ، اتوبوس و مکان های عمومی میبینم. کلافه، خسته،با یه صورت رنگ پریده و نگاه های خیره. چرا انقدر باید بین یک زن 40 ساله ایرانی و اروپایی فرق باشه؟ یه زن 40 ساله خارجی فکر میکنه تازه اول راهه و کلی برنامه برای زندگیش میریزه. به زنهای 40 ساله دور و بر خودتون نگاه بندازید. به من بگید اکثرشون چه شکلی هستن و نسبت به 25 سالگیشون چه تغییری کردند؟ دیگه به ظاهرشون نمیرسن. حداقل 2 تا بچه دارند. هیچ وقتی برای خودشون ندارند. همه زندگیشون صرف آشپزخونه و اتاق خواب میشه و وقتی با اکثرشون حرف میزنی از زندگیشون راضی نیستند.

حق زیبا بودن رو از زن نگیرید (به بهانه متاهل بودن، محدودیت یا حرفِ احمقانه مردم). زن باید زیبا باشه تا بتونه مثل یه خورشید بدرخشه و زندگی اطرافیانش رو گرم و روشن کنه.

دلم برای زنها و دختر های سرزمینم بدجوری میسوزه
رسم آدم های دنیا شبیه رسم دریاست... وقتی حس کنند غرقشون شدی پس میزننت...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به خدااااااااااا من امروز رفته بودم بیرون
یه چند دقیقه منتظر دوستم بودم از زندگیییییییییی سیر شدم بس که هر بی سرو پایی رسید یه چیزی گفت مزاحم شد
اه
یاس اره باهات موافقم ولی به خدااااااا آدم جرات نداره تو خیابون رد میشه بوی ادکلن بده هزار تا حرف ناجور میزنن واقعا معلوم نیست جامعه ما داره به کجا میره ... اه
2738
نازیلا جون گل گفتی.بخدا من فکر میکنم مثل یه ادم فراموش شده هستم تمام وقتم صرف خونه و زندگی و بچه و شوهر داری و لاغیر
از خداوند برایت چیزی میخواهم که جز خدا در باور هیچکس نمیگنجد...ارامشی که الان دارم ,مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم.......!!!
مامی ساغر نمیشه به خدا آدم اذیت میشه خوووووو من یه ربع وایساده بودم اندازه یه سال حرف شنیدمممممممممم
شاخه نبات اصلا این متن ربطی به بی حجابی و با حجابی نداره بحث و نکش به سمتی که دوست داری تو چند تا تاپیک باهات برخورد داشتم در مورد حجاب نظراتت رو میدونم عزیزم
عزیزم جامعه به جای خاصی نمیره بعضی تیپ ها جذابن و بعضی ادکلن ها محرکن اینو باید قبول کرد کاری نمیشه کرد جز اینکه سعی کنیم از اینجور چیزا بیرون استفاده نکنیم که خودمون دچار مشکل نشیم
مدتی هست نگاهم به تماشای خداست وامیدم به خداونـــدی اوست
2706