2733
2739
سلام
من فردا می خوام برم عکس رنگی بگیرم، نوشته های بعضیارو خوندم دیدک نوشتن قبلش یه آزمایشهایی براشون نوشته دکتر و گفته بودن اصلا نباید عفونت داشته باشی. ولی دکتر من هیچ کدوم از اینارو نگفت. فقط گفت تا 3 روز بعداز پری می تونی بری. لطفا اگه کسیی عکس گرفته شرایطش رو بگه. ممنون
سلام عزیزم من رفتم اره باید از بارداری بدی مگه اینکه از خودت مطمئن باشی عفونت هم نداشته باشی چون باعث خونریزی میشه تنها هم نرو چون بعدش حالت خیلی بد میشه من با مامانم رفتم
خدایا اولیو که دادی ب مرحمت دومی رو هم بده دیگه😍😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم آزمایشی که مخصوص عکس باشه وجود نداره اونها آزو هایی هستن که دکتر واسه تشخیص و چکاب عمومی میده یک روز قبل از عکس حتما کپسول سفکسیم هر 12 ساعت بخور و تا تا دو سه روز بعدش هم استفاده کن یکساعت قبل از عکس پروفن و یا ابو پروفن استفاد کن من باخودم یه نوار بهداشت هم بردم واسه اینکه لباس زیرم نم نگیره اصلا نگران نباش درد نداره
2731
مطمئن باش اگه به خودت اعتماد به نفس داشته باشی و استرس و ترس از قبل به خودت راه ندی هیچ اتفاقی نمی افته در حد یه معاینه ساده هستش فقط از کار اون جایی که میری عکس میگیری مطمئن باش وتحقیق کن که جای خوب رو انتخاب کنی اگه سوالی داری بپرس
ممنون بچه ها

من مطمئنم که باردار نیستم، ولی مطمئن نیستم که عفونت نداشته باشم

فینگیلی جان سفکسیم مال اینه که اگه قبلش عفونت داشته باشی اتفاقی نیوفته؟

مامانچشم براه عزیز منظورت از کپسول ضد التهاب چیه؟
2740
خوب خیلی خوبه عزیزم سفکسیم واسه از بین بردن عفونته و اینکه بعد از عکس دچار عفونت نشی چون یه چیز خارجی داره وارد بدنت میشه حتما سفسیکم رو با غذا مصرف کن و آب فراوان
درباره عکس از بچه های نی نی سایت خیلی شنیده بودم یکی راضی بود یکی نبود خلاصه اینکه همین حرف ها بی تاثیر نیست خوشحالم که در مورد درمان راحت فکر میکنی مطمئن باش مشکلی واست پیش نمی یاد مراحل انجامشرو میدونییا اینکه واسط بگم
من ماه پیش عکس رنگی گرفتم.رادیولوژی کاخ.خیلی قبلش استرس داشتم ترسش بیشتر بود خودش درد خاصی نداشت مثل پریود بعدشم یه کم خونریزی و آب خون یکی دو روزم لکه بینی موفق باشی عزیزم.فقط آنتی بیو تیک بخور
من ماه پیش عکس رنگی گرفتم.رادیولوژی کاخ.خیلی قبلش استرس داشتم ترسش بیشتر بود خودش درد خاصی نداشت مثل پریود بعدشم یه کم خونریزی و آب خون یکی دو روزم لکه بینی موفق باشی عزیزم.فقط آنتی بیو تیک بخور