2752
2734
عنوان

پوره سیب زمینی

2008 بازدید | 16 پست

سلام خانما.پسرم پنج ماه و نیمشه دوروزه واسش پوره سیب زمینی شروع کردم روز اول با کره و شیرپاستوریزه بود اصن دهنش نکرد گفتم شاید بخاطر کره هس امروز کره نزدم دوقاشق بیشترنخورد 

چیکا کنم عایا فرنی و که بش شیرخشک میزنم عوق میزنه میترسم به پوره هم شیرخشک بزنم نخوره😪😪😪

خوش اومدی به زندگیمون بهترین بهونه نفس کشیدن😍😍😗😙

شیر پاستوریزه زیر یک سال مجاز نیست و شدیدا مضر هست

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یکی دوماه اول طبیعیه فقط مزه مزه میکنن با طعمها و بلعیدن اشنا بشن سیب زمینی هم هیلی سنگینه دیگه نمیتونه یه کاسه بخوره

درمورد مواد غذایی مجاز تحقیق کن شیر بجز شیر خشک و شیر مادر برای زیر یکسال خیلی خطرناکه اگه آلرژی بده بیچااااره میشی تا چند سال حسرت یه بستنی به دلش میمونه تا خوب شه اونم بسختی. اصلا توانایی هضمش رو هم ندارن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ازچهارماهگی شروع کردم غذاشو.دایم ک نمیشه حریره فرنی

اتفاقا وقتی ۴ ماهگی شروع میکنی تا ۶ ماهگی نباید تنوع غذایی خاصی بدی فقط حریره فرنی سوپ خیلی خیلی ساده.

متاسفانه بدون اطلاعات و قطعا بدون برنامه غذایی داری پیش میری. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
یکی دوماه اول طبیعیه فقط مزه مزه میکنن با طعمها و بلعیدن اشنا بشن سیب زمینی هم هیلی سنگینه دیگه نمیت ...

من ک شیرندارم توی فرنی شیرخشک میزنم عوق میزنه چیکا کنم بدون شیربدم بش یا اب بریزم

خوش اومدی به زندگیمون بهترین بهونه نفس کشیدن😍😍😗😙
خب شما بزن تو نت پوره واسه نوزاد نوشته شیر اونم پنجتا قاشق 

عزیزم من از تاپیکت میرم سعی کردم راهنماییت کنم خودت میدونی دیگه چون منبعت گویا اینترنت هست نه دکتر و حداقل بهداشت و تجربه مادرهای دیگه