2410
2553
بجه ها من هفته ی 22 هستمو از اینترنت wireless استفاده می کنم می خوام بدونم امواج wireless مشکلی برا نی نیم ایجاد نمی کنه؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
سایه جون....اثر اینا اثبات نشده اما به نظر من که اثر داره......مگه میشه نداشته باشه...تا جایی که میتونی کمتر استفاده کن
آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ای بابا این همه امواج که دورو بر ما هست
خودش کلی خطر داره این که دیگه چیزی نیست
امواج موبایل
امواج و نویزهایی که برای مختل کردن ماهواره ها میفرستن
و هزار درد بی درمان که همه ما رو در سالهای بعد درگیر خواهد کرد
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
دستگاههای مربوط به وایرلس رادیو هست و امواجش با امواج موبایل فرق داره
دستگاه های موبایل ماکرویو هست و بلای جون آدم ها
به راحتی آنتن های موبایل روی پشت بام منازل نصب میکنن بدون هیچ محدودیتی
ولی رادیوهای اینترنت که بر روی ساختمان ها نصب هست خیلی خیلی عوارضش کم هست بخاطر اینکه امواجش بصورت سینوسی حرکت میکنه
ولی امواج آنتن های موبایل بصورت اریب به سمت زمین حرکت میکنه و خیلی خطرناک هست چون ماکرویو
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
2714
یه چیزم بگم اگه بچه ات پسره تا میتونی بیخیال تافت بشو ...رو دستگاه تناسلیش اثر داره ....نه ماه سالم زندگی کن :)ایشالا بچه ات سلامت باشه
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ