2733
2734
عنوان

کسی دکتر امینه صابونچی رو می شناسه؟

1783 بازدید | 10 پست
می دونید کدوم بیمارستانها هست؟ مؤمن و با حوصله هست؟ متبحره؟ دستمزد جدا می گیره؟ شماره تلفن مطبشو دارید؟
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
من پسش دکتر صابونچی میرم همه فامیلم پیشش زایمان کردن مومنه از ۶ نفر فامیل که پیشش زایمان کردن همشون راضین خیلی بیمارستان پارسیان و نجمیه و مادران میره مطبشم خ بهار شیراز تو هفت تیره خیلی منصفه ومهریون مومنه هر دفعه کهمیخاد صدا قلب جنین و بشنوه بسم الله میگه موقع زاینانم ات و الکرسی مسخونه فامیلمون پیشش زایمان طبیعی هم کرده خلی راضیه بقه همه سز بودن اونا هم خیلی راض بودن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منونم من از اون آدمهایی هستم که اگه نتونم به دکتر اعتماد کنم دچار استرس می شم واسه همین خیلی واسم مهمه که دکتر خوب باشه و بتونم چشم بسته بهش اعتماد کنم امیدوارم اصرار برای طبیعی نداشته باشه چون من از طبیعی می ترسم
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
خواهش می کنم اگر کسی اطلاعاتی داره دریغ نکنه

خانم با این دکتر به نتیجه ای رسیدید ،راضی هستید منم خیلی اعتماد به دکتر برام مهمه .

لطفا راهنمایی کنید

امروز با من حرف زد، خدا را میگویم . امیدی دردلم کاشت .همیشه امیدوار باشید خدا امیدواران را دوست دارد.  
2738
دکتر صابونچی فوق العاده است  من سزارینم رو ایشون انجام دادن خیلی راضی بودم

عزیزم شما از بخیه و جاش راضی بودید؟ خوب بخیه زد؟ 

من کیف چرم دست دوز درست میکنم، خوشحال میشم کارامو ببینید، این پیجمه...mohifa_