2410
2553
عنوان

ضد افتاب دکتر ژیلا

132644 بازدید | 22 پست
ضد آفتاب دکتر ژیلا رو جدیدا خریدم فاقد چربی با اس پی اف 30 (پوستم چربه ) این ضد افتاب خیلی چربه .نمی دونم خوبه یا بده؟کسی تا به حال برای پوست چرب این ضد افتاب رو داشته یا نه؟
فیس واش سینره برای پوست چرب هم خریدم چند بار تو روز می تونم استفاده کنم.؟؟؟؟
برا ضد لک حتما باید دستور دکتر باشه؟؟؟؟
خیلی سوال پرسیدم شرمنده..............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دکتر پوست من همین ژیلا رو بهم پیشنهاد داده صورتم چربه و در طول این یه سالیم که استفاده میکنم مشکلی نداشتم.
ویس واش هم سینره استفاده می کردم ولی بعد از تمیز کردن صورتم حس میکردم هنوز چربی داره که در حال حاضر از صابون اتفاده میکنم.
مرکز ماساژ ریلکسی و لاغری بهمراه زیباسازی و جوانسازی پوست واقع در غرب تهران. شماره تماس: 09378849876
2456
عزیزم منم پوستم چربه و فاقد چربی استفاده می کنم به منم اول دکتر ژیلا رو پیشنهاد داده بودن ولی پوستم رو داغون کرد و حسابی جوش زدم اصلاً به پوست من نساخت
مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی و انسانهای کوچک را متلاشی می کنند _ دکتر شریعتی
2714
مامان نی نی جان سلام از خدامه که خوب باشه چون قیمتش هم مناسبتر هست اما اکثرا دکترهایه پوست اینو میگن. مخصوصا داروخانه هلند تورودکی توش یه داروسازه اسرائیلیه که میگه به هیچ وجه !.تازه میگفت به مرور لک میاندازه من که راحت دیگه نمیزنم.
2706