2733
2734
چقدر آرزوهای ما آدما کوچیکن وقتی بهشون میرسیم یادمون میره که یه روز برامون آرزو بوده و حالا تکراری شدههههههههههههههه
یکی از آرزوهای من که میشه گفت تنها آرزومه داشتن یک نی نی و طعم مامان شدن و لبخند خوشحالی روی لب همسرم
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
یه روزی بزرگترین آرزوم دیدن پدرم بود! که هیچ وقت بهش نرسیدم..............بزرگ که شدم بزرگترین آرزوم رسیدن به پسری بود که الان شوهرمهههههههههههههههههههههه....................خدا رو شکر...........بعد از ازدواج هم بزرگترین آرزوم مادر شدن بود که باز هم هزار مرتبه شکر تا 2 ماه دیگه گوش شیطون کر دخملم رو در آغوش میگیرم...........شما چطور؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
رویا مامان جون الهی به حق علی به آرزوت برسی.
من بزرگترین آرزوم یه ازدواج خوب و موفق بود که شکر خدا بهش رسیدم. بعدیش هم داشتن یه دختر ناز که چون خواهر ندارن خیلی برام مهم بود دختر داشته باشم. خدارو شکر الان شیوای من 2 سالشه. البته زجر و سختی هم تا بخوای کشیدم.......................... ولی بازم شکر
مهم نیست که دور و برت پر از آدم باشه........مهم اینه که دور و بریات آدم باشن
2738
عاقبت به خیری همیشه آرزو و درخواستم از خدا بوده

اما الان هم بزرگترین آرزوم اینه که پری نیاد امروز وقتشه آخه هههههههههههههههههههههه
بی تو من با بدن لخت خیابان چه کنم ؟ با غم انگیزترین حالت تهران چه کنم؟
بی تو پتیاره پاییز مرا میشکند ..... این شب وسوسه انگیز مرا میشکند...
2706