2733
2734
عنوان

خیلی کمک می خوام

1272 بازدید | 15 پست
سلام
نی نی من الان 4 روزه شده
از روز اول سینه ام را گرفت یه همراه شیر کمکی جون شیرم کم بود
از دیروز شیر از سینه هام می چکه اما سینه ام را نمی گیره و نمی خوره
دارم دیوونه میشم
اینقده گریه کردم
هم من هم شوهرم بی تجربه و تنها هستیم
اینقد گریه میکنه که بهش از اونا می دیم
سینه هام دارن می ترکن و نمی خوره
لطفا کممممممممک
چون شیه دادی دیگه سینتو نمیگیره چون باید واسه خوردن شیر از سینه مک بزنه ولی شیشه اینطوری نیست تنبل شده ناراحت نباش دیگه شیشه نده تا سینتو بگیره ،سینه هات هم بدوش تا شیرش خالی شه اذیتت نکنه اگه یک وقت دیدی اصلا سینتو نمیگیره شیرتو بدوش بریز تو یشه بده بخوره بهتر از شیر کمکیه
سلام نرگس جون
4 روز چیزی نیست که بهش عادت کرده باشه
مطمئن باش که سینه ات رو میگیره ‘
اگه گریه کنی فقط استرس به خودت و بچه وارد می کنی
شیر کمکی رو قطع کن و هیچ شک و تردیدی یه خودت راه نده
فقط باید یه کم صبر و تحمل داشته باشید و گریه هاش رو تحمل کنید
مطمئن باش گرسنه گرسنه که باشه میخوره
ازت خواهش می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با سرنگ یا قاشق بده تا شیشه یادش بره سینه خودتو هم بده تا جایی که میخوره یکی دو روزه یادش میره .برای اینکه گرسنه نمونه با قاشق از گوشه لبش بده یا با قطره چکون یا سرنگ ولی کم کم .
عزیزم خیلی زود کمکی شروع کردی.همه روزای اول شیر ندارن.شما به این زودی چطوری فهمیدی شیرت کمه؟اصلا ناراحت نباش.همه چیز عادیه.اتفاقی نیفتاده که انقدر نگرانی.اولش خیلی باید تلاش کنی.باید صبر زیادی داشته باشی با حوصله باش خودش کم کم میگیره.کمکی رم کلا بزار کنار.مطمئن باش 90درصد مادرا این مسئله رو دارن.شیرتم بدوش فعلا هم دوشیدن باعث میشه شیرت بیشتر بشه هم اینکه اگه تو سینه هات جمع شه باعث احتقان میشه و تب و سردرد میگیری.دستگاه برقی هم واسه دوشیدن راحتتره شیر هست.خیلی خیلی راحته.فقط یه کم گرونه.اگه سراغ داری میتونی قرض هم بگیری و با آب جوش استیلش کنی و استفاده کنی گلم.
امروز، اولین روز بقیه عمر شماست!
2740
عزیزم اصلا ناراحت نباش وحرص نخور .خونسردیتو حفظ کن .چون آرامش خودت خیلی مهمه واظطرابت به بچه منتقل میشه و بیقرارش میکنه . همه نی نی ها چند روز اول چون فکشون ضعیفه نمیتونند خوب سینه بگیرند وخسته میشند چون شما بهش شیشه دادی شیشه هم راحت تر ه برای خوردن . بگذار گرسنه بشه بعد بهش سینه بده و با انگشتت زیر چونشو بگیر که خسته نشه .بهش کمک کن کمتر بهش شیشه بده تا چند روز دیگه بهت قول میدم خوب سینه میگیره .من تجربه کردم
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .
ببین خانمی شاید چون شیرت زیاده می پره تو حلقش و دیگه نمی خوره اگه سینتو میگیره و بعد گریه میکنه و ول میکنه همینیه که گفتم و برای رفع این مشکل اول شیرتو بدوش تا از حالت فشاری خارج بشه و بعد بتونه بخوره
آخی بمیرم یاد خودم افتادم منم همینطوری شده بودم بی تجربه بودم و کم کم نی نی از شیرم محروم شد ولی تو کار منو نکن و تلاش کن سینتو بهش بدی شیر کمکی نده گرسنه میشه غر غر می کنه و بعدش کم کم میخوره دیگه ولی خوب اینارو که میگم برای خودم اثر نداشت یه شبانه روزم که گرسنه میموند سینه نمی گرفت بعضی وقتا یکساعت گریه می کرد از گرسنگی و بهش شیر نمی دادم تا سینمو بگیره ولی حریفش نشدم
نی نی من بدنیا که اومده بود وقتی رفتیم خونه هی بهش شیر می دادم ولی خیلی گریه می کرد شب بردمش بیمارستان گفتن از گرسنگی داره میمره بچه من گفتم صبح تا حالا داره شیر میخوره اینقدر بی تجربه بودم که نمی دونستم شیر ندارم هنوز شیرم نیومده بود خلاصه سرم قندی دادن به بچه آروم تا صبح خوابید و دیگه از اون موقع که شیرم اومد فقط یه بار تجربه کردم شیر خوردن نی نی رو دیگه هیچ وقت نتونستم شیرش بدم و میدوشیدم با شیشه بهش می دادم
عزیزم معلومه که خوردن شیر کمکی که خوشمزه تره اونم با شیشه که راحتتر از سینه مادر مک زده میشه برا نینی 4 روزه لذت بخش تره
گلم به هیچ عنوان کمکی نده....همه چند روز اول شیرشون کمه چون شیری که اول از سینه میاد آغوزه و خیلی خیلی برا بچه مهمه باید حتما بدوشی و با قاشق بدی بخوره بعد کم کم شیرت زیاد میشه فقط باید صبر مادرانه به خرج بدی ...نی نی دوس منم اول نمیخورد اما اینطوری تونستیم کمکش کنیم که به شیر مادر عادت کنه....اول با قاشق طعم شیر رو بچشون بهش بعد مطمئن باش چون گرسنه هستش میخوره
صبر و حوصله و آرامش داشته باش
دختر من روزهای اول خیلی سخت سینه می گرفت. اکثرا مامانم از پشت سرش را میگرفت تا سینه ام توی دهنش قرار بگیره. هی بال بال می زد. اما وقتی سینمو می گرفت می خورد. حتی شبها هم که بیدار می شدم بهش شیر بدم تنهایی نمی تونستم. چند روز طول کشید تا به صورت عادی شیر بخوره. روزای اول خیلی طولانی هم شیر نمی خورد. اما تعداد دفعات زیاد بود. خیلی خیلی سخت بود. اما با صبر و تحمل درست شد. امیدوارم تو هم بتونی بهش شیر بدی. موفق باشی.
2706