2733
2739
عنوان

سونو آنومالی😭

317 بازدید | 11 پست

جواب آمینوسنتزم اومد سالم بود خداروشکر

حالا باید برم انومالی استرس دارم

خداکنه خوب رشد کرده باشه و سالم باشه😔😔😔

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...

خدا رو شکر 

برا منم دعا کن سل فری دادم منتظر جواب هستم 

راستی چرا امینوسنتز دادی؟

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه استرس نداشته باش.نی نیت هم سالمه

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2728
خدا رو شکر  برا منم دعا کن سل فری دادم منتظر جواب هستم  راستی چرا امینوسنتز دادی؟

انتی ۳.۱۷بود

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...
انتی ۳.۱۷بود

نه منظورم اینه که من شنیدم امینو سنتز خطر سقط داره 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

اسم سونو آنومالی  روهم که میشنوم تن و بدنم میلرزه ،انشالله سالم و سلامته نی نی خوشگل خدا حفظش کنه

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
2740
دوستان هزینه سلفری و امینو سنتز چنده؟

سل فری الان ۲و ۲۰۰

من دو روز پیش تو ی ازمایشگاه اشنا داشتم ۱و ۷۵۰ حساب کرد برام 

وای چقد زیاد 😵 باز خوبه شما آشنا داشتی کمتر دادی چن هفته انجام دادی

من تازه وارد ۱۴هفته شده بودم دو روز  پیش 

تازه این پول رو کلی وقته پس انداز کرده بودیم که بعد برای هزینه زایمان و بیمارستان 😔