2733
2734
عنوان

علائم کیست تخمدان

8224 بازدید | 17 پست
سلام بچه ها من با این ماه حدود 10 ماهی میشه که اقدام کردم اما 3-2ماهه که تخمدونام همیشه تیر میکشه به طوری که این ماه تقریبا مطمئن شده بودم که باردارم و خونریزیم از 5 روز شده 2 روز پریودام نامرتب شده بود اما این ماه دقیقا مثل ماه قبل همون تایم پریود شدم اگه کسی تجربه این حالاتو داشته خواهش می کنم راهنماییم کنید
عزیزم منم 6.7 ماهه دارم اقدام می کنم. منم چند ماهیه که تخمدانهام بی نهایت تیر می کشه مخصوصاً روزهای تخمک گذاری. این ماه دقیقا خودم تخمک گذاری و احساس کردم. تمام علائمش هم داشتم اما هنوز نه پری شدم و نه باردارم !!!! امروز روز 54 هستم. خیلی عجیبه برام. منم خون ریزیم همیشه 7 روز کامل بود اما 2.3 ماهه که شده 3 روز و بی نهایت نا مرتب.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام شیوا جونی خوبی عزیزم ؟یه مدتیه ازت خبر ندارم ،دکترت کیه الان ؟پیش صفارزاده می ری ؟

منم دو تا کیست تخمدان دراووردم بر اثر آزاد نشدن تخمک ،صفارزاده می گه ضد حاملگی بخور ،دکتر بزرگ علوی

رفتم گفت نخور نمی دونم چیکار کنم !!!!!!!!!
سلام ماریا جون خوبی عزیزم؟ من دیگه پیش صفارزاده نمیرم خیلی دکتر پولکیه و قبولش ندارم فعلا تا یکی دو ماه نمیخوام دکتر برم بعدش میخوام برم مرکز بهداشت باروری ولیعصر بیمارستان امام خمینی من زن عموم بعد 10 سال اونجا رفت و باردار شد هزینه هاش هم خیلی مناسبه
2740
من بدون هیچ مشکلی برام تجویز IUI کرده بعد هزینه اش یه چیزی حدود 1 تومن در میاد تازه با احتمال 25% الکی آدمو میکشوند مطب یه بار فقط دارو مینوشت 15 تومن ویزیت دوباره یه هفته بعدش سونو واژینال هزینه جدا دو باره پول ویزیت خوشم نیومد دیگه برم پیشش الکی پول هدر دادنه
نمیدونم بر چه اساسی قیمتارو میگه و لی در کل از کارش خوشم نیومد بعدش وقتی ما میتونیم طبیعی باردار شیم چرا IUI
اصراری به تکرار آزمایشا نداره اصلا توصیه نکرد که شوشو بره پیش یه اورولوژ
مرکز درمان ناباروری آدرس سایتشو برات میذارم از جمله دکترایی که اونجا کار میکنن فاطمه رمضانزاده،ملک اقصی و ... من که این ماه یا ماه بعد میخوام برم اونجا دیگه پیش دکترای که مطب شخصی دارن نمیرم که همه شون بر اساس ظاهر و شغل و ... قیمت میدن
http://vrhrc.tums.ac.ir
سلام شیوا جونی خوبی عزیزم ؟یه مدتیه ازت خبر ندارم ،دکترت کیه الان ؟پیش صفارزاده می ری ؟ منم دو تا ک ...

من هم کیست داشتم هر دو تخمدان با داروی ساپوژکس درمان شد به دوستام هم دادم خوب شدن داروی نسبتا ارزونی هم هست گیاهی هست. سایت برگ بهشت http://bargebehesht.ir/ میفروشه. نسبت به داروهای گیاهی دیگه که میگن خیلی بهتره

2706