2703
2553
من تازه ماه 2 باداریم و میخوام از الان تحقیق کنم ببینم کدوم روش هم واسه مادر هم واسه نینی مناسب تره؟

تو بیهوشی چند ساعت بعد از هوش اومدن میشه به بچه شیر داد؟تو بی حسی چطور؟

تو بیحسی آدم کمردرد نمیگیره؟چند نفرو میشناسم که بعد از عملشون با اینکه چند سال هم گذشته ولی کمردرد دارن

من هم تجربه بی حسی رو دارم هم بیهوشی .به نظر من بی حسی خیلی بهتره من که نه کمر درد گرفتم نه سر درد چون به مهارت دکترت بر میگرده .تو هردوتا شون بعد از اینکه از ریکاوری اومدی بچه رو میارن که شیر بدی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بی حسی بهتره مخصوصا داروهای بیهوشی همشون چینی هستند و عوارض خطرناکی دارند تزه نی نی رو می بینی
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
2456
سلام خانمی
من خودم هفته دیگه زایمان دارم... دکترم بهم بیهوشی کامل رو پیشنهاد داد.... خودمم هنوز نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم ولی از خوبی های بیهوشی بیشتر از بی حسی شنیدم.
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
توى بیهوشى کامل زودتر میتونى بلند بشى و راه برى ولى تو بى حسى تا ١٢ ساعت نباید از جات بلند بشى حتى نباید بشینى ولى عوارض بیهوشى خیلى زیاده من بى حسى داشتم و خیلى راضى بودم کمردرد هم فقط چند روز اول داشتم بعدش خوب خوب شد
2714

من خودم بی حسی بودم ولی راضی نبودم اگه یه بار دیگه زایمان کنم بیهوشی رو انتخاب می کنم . به نظرم بهتره . لحظات بدی رو تو بی حسی گذروندم . از ترس داشتم سکته می کردم ولی بیهوشی وقتی چشات رو باز کنی همه چی تموم شده علاوه بر اینکه من با بی حسی کمر درد گرفتم سر درد هم داره ولی بیهوشی دیگه نداره این عوارض رو
مندفعه قبل بیهوش بودمممممممممممممممم این دفعه هم می خوام بیهوشی باشممممممممم
بی حس خیلی عوارض داره من هم زنمومم و هم خاله شوهرمممممممممممم بعد زایمان یهو دو تا پاهاشون بی حس می شده می خوردن زمین زنمومم با بچه خورده زمین خاله شوهرمم جفت پاهاش شکسته با سر درد های وحشتناک
2706