2733
2734
عنوان

معرفی رستورانهای ایران ...کدوم رستوران بریم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 430567 بازدید | 1209 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم من خودم نرفتم برادرم رفته بود و زن داداشم میگن خوب بود میخواستم ببینم کسی اینجا رفته نظرتون چیه ؟

نه گلم خیلی جدید که فکر نمی کنم باشه

آره عزیزم فست فود است فست فود هلنا
هر آنچه مرا نکشد مسلماً قویترم خواهد ساخت
2738
قیمت باقالی پلوی البرز چنده ؟؟؟

ما دوشنبه پدیده شاندیز بودیم شیشلیکش خیلی خوب بود

اما سالاد بارش تعریفی نداشت

چند سال پیش ک میرفتیم البرز سالاد بارش عالیه بود و همچنین سوپ هاش هم عالی بود
قیمت باقالی پلوی البرز چنده ؟؟؟

ما دوشنبه پدیده شاندیز بودیم شیشلیکش خیلی خوب بود

اما سالاد بارش تعریفی نداشت

چند سال پیش ک میرفتیم البرز سالاد بارش عالیه بود و همچنین سوپ هاش هم عالی بود
من توی این تعطیلی دو تا رستوران رفتم که گفتم حتما تجربه امو باهاتون درمیون بذارم
مورد اول رستوران خانجون در ساختمون آفتاب خیابون آفتاب هست که ما دو مدل غذا سفارش دادیم من کوفته تبریزی و همسرم باقالی پلو با ماهیچه....
اولش یه ظرف کوچیک نون و پنیر سبزی با سنگک آوردن.. کوفته اش رو من دوست نداشتم به نظرم خیلی خیلی معمولی بود.قیمتش هم ده تومن بود / باقالی پلو که اندازه ی یه بچه آورده بودن برنجش خیلی کم بود. تازه همسر من از این مردای بخور هم نیست ولی سیر نشد. البته مزه ی ماهیچه اش خوب بود قیمتش 23500
دوغ 4500 یه پارچ و زیتون پرورده هم یه ظرف خیلی کوچیک 4500
6000 تومن حق سرویس گرفتن که اصلا سرویسی ندادن خداییش. یه جای خیلی کوچیک بود . فضاش سنتی بود بد نبود ولی روی هم رفته من زیاد دوست نداشتم. مطمئنا به کسی پیشنهاد نمیدم
==============
مورد دوم کافه رستوران فلورانس بود که فقط میتونم بگم عااالی بود. بسیار عالی. پرسنل بسیار تمیز و مرتب که خیلی محترمانه رفتار میکردن
فضای شیک و تمیز . سرویس دهی عااالی. همسرم قزل آلای سوخاری سفارش داد . من پنه با مرغ وسس خامه ... و همینطور یه ظرف سالاد سزار.هم سالاد و هم غذا بی نهایت عااالی . من رستوران ایتالیایی زیاد رفتم ولی اینو خیلی دوست داشتم. آدرسش هم گیشا روبروی پارک گفتگو هست. پیشنهاد من به شما کافه رستوران فلورانس ... راستی کافی شاپ هم داره که حتما یه روز کافی شاپش هم میرم و میام تعریف میکنم براتون
چشمها را باید شست ، جور دیگر باید دید...
رستوران خانجان که دزده
یه بار ما م باهاشونم دعوام شد و دیگه نرفتم..البته اون موقع تازه تقریبا افتتاح شده بود..حدود 4 سال پیش بود اگه اشتباه نکنم
فقط الکی پول میگیرن..یه کاسه سوپ تند آورد که اون موقع 3000 تومن بابت اون ازمون پول گرفت
بوفه سالادش فقط کاهو داشت و گووچه و خیار و نفری 4000 تومن هم بابت بوفه گرفت
آخرش رفتم

یعنی اینهمه رستوران رفتم و پول دادم انقدر زورم نیومد که اونجا ازم اینجوری پول گرفتن
ولی باقالی پلو و استیک سفره خونه هزار و یکشب رو دوست دارم خیلی عالیه
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
چند روز پیش سفره خونه سنتی آذری رو که تعریفشو شنیده بودم , رفتیم .

فقط آبگوشت و کشک بادمجون و جوجه کباب داشت.

که ما دو مورد اول رو خوردیم و به شدت خوشمزه بود..

موسیقی زنده هم داشت.

چن تا مورد که باید اشاره کنم.

فضاش زیاد بزرگ نیست و روزای تعطیل بهتره نرین چون خیلی باید منتظر بمونین.

جاش زیاد با کلاس نیست ولی تا دلتون بخواد سنتی هست ، سنتی واقعیا نه از اینا که فیلم بازی میکنن.

رستورانش خیلی دور بود .ولی بیشترا با تیپهای آنچنانی اومده بودن.

قیمتاش مناسب بود.

یعنی یه آبگوشت + یه کشک بادمجون + سبزی خوردن و ترشی و ماست و پارچ دوغ و نوشابه و چایی شد 18 تومن.

آدرسشم میدون راه آهن اول خ ولی عصر
2706