2737
2739
عنوان

معرفی رستورانهای ایران ...کدوم رستوران بریم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 430585 بازدید | 1209 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پیتزاهای دکتر آرین خوشمزست ..

چند تا پیتزای خاص داره مثله پتزای راسته گوساله و پیتزای مرغ دودی و پیتزای بوقلمون و ...

پیتزاهاش سبک پیتزاهای امرکایی تپل و توپرن .

اندازشم قده یه بشقاب معمولیه .

قیمتشم نسبتا بالاست . مثلا همین پیتزای راسته گوساله 18 تومنه . بقیه هم همین حدوداست .

جای نشستنه آنچنانی نداره . فضاش خیلی کوچیکه .

آدرسه دقیقشم خ فاطمی روبروی وزارت کشور ..

یه نهار قبل عید ...

از رستوران توچال ...میدون تجریش که تو خونه صرف شد

آپلود سنتر عکس رایگان

کباب کوبیده به همراه وغ وریحون تازه +نان بسیار تازه و خوشمزه به همراه سس انبه بسیار لذیذ که خیلی چسبید ....
آپلود سنتر عکس رایگان

ما ازش راضی بودیم و همینطور سرویس دهی و زود رسوندنش

آپلود سنتر عکس رایگان

سه پرس لقمه گوسفندی با سه دوغ و 5 تا نون اضافه 45هزار 500 تومان شد

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...
هفته پیش اسپینو رفتم خیلی شلوغ بود :( کلی منتظر شدیم. به نظرتون چه روزها یا ساعت هایی خلوت تره؟ به ما کنار تخت ها همون جایی که صندلی فلزی ها رو گذاشتن جا داد؟ انتخابیه یا اجباری؟ من دوست داشتم تو تخت هاش بشینم. کلا چون بار اول می رفتم اونجا زیاد وارد نبودم.

کسی تو سالن بالاییش غذا خورده؟ اونجا بهتره یا پایینش؟
2738
سروناز جون واسه روز مادر رفتیم کوهپایه سالاد بارش نفری 5تومن بود .البته بشقابی 5تومن!!!!!!

اس پی یو هم روزهای گرم وتابستونا وروزهای تعطیل غلغلس.اگه 2نفر یا تعدادکم باشین تخت بهتون نمیده.ناهار روزای عادی خوبه خلوته می تونی زیاد بشینی جوجه مخصوص و باقالی پلوشم عالیه.این دفعه میزاقاسمیمون خوب نبود خوشم نیومد یه کوچولو می ده 5تومن....

سالن بالاییش هم باصفاست.
سلام دوستان
ما تعظیلات اصفهان بودیم
پیتزا ایستاتیس تو یخیابون احود آبا خیلی عالیه..الیته جای برای خوردن نداره و بادی بگیری ببری...ولی واقعا خوب بود
رستوران آرا خان توی خیابان چهارباغ بالا نزدیک سی و سه پل ..کیفیت غذاش خوب بود و دسر و اردور که به صورت سلف سرویس بود واقعا عالی بود ..من بیشتر از غذا اردور و سالا خوردم ....خیلی خوب بود...ئو نفر هم شدیم 55....من کباب برگ خوردم و همسرم استیک دورو که یک طرفش مرغه و یک طرفش گوشت..هر دومون هم از اردور به صورت سلف سرویس استفاده کردیم
چو شقایق از دل سنگ برآ...
2706