2733
2734

نمازمیت

فروخواندم به گوشش قصه عشق:                              ‌ترامیخواهم ای جانانه من 😍                          ‌ترامیخواهم ای اغوش جان بخش❤️               ‌‌   ‌تراای             🥰عاشق دیوانه من🥰                     ‌من باقانون جذب تونستم به عشقم برسم 😍😍😍😍😍الان تمام دنیام نامزدمه😍😍😍                        ‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا🤔

اره بابا زدم نت😂😂😂😂😂😂😂😂اخه واسم جالب شد😂😂

فکر کنم طرفم حاج اقا بوده و پیش نماز نمازهای میت که این همه نماز میت خونده😛😂😂

فروخواندم به گوشش قصه عشق:                              ‌ترامیخواهم ای جانانه من 😍                          ‌ترامیخواهم ای اغوش جان بخش❤️               ‌‌   ‌تراای             🥰عاشق دیوانه من🥰                     ‌من باقانون جذب تونستم به عشقم برسم 😍😍😍😍😍الان تمام دنیام نامزدمه😍😍😍                        ‌
2731
اره بابا زدم نت😂😂😂😂😂😂😂😂اخه واسم جالب شد😂😂 فکر کنم طرفم حاج اقا بوده و پیش نماز نمازهای می ...

آخه میدونی منم زدم نت،چون گفت فردیه منم فکرکردم ماکوم یاامام جماعته😂آخه خدانکشدتت نماز میت نمیتونه کل سال و نماز بخونه😂😂😂🤣🤣🤣🤣

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤
آخه میدونی منم زدم نت،چون گفت فردیه منم فکرکردم ماکوم یاامام جماعته😂آخه خدانکشدتت نماز میت نمیتونه ...

بابا کل سال مگه ۳۶۵روز نیست؟تو سال۳۶۵تا ادم نمیمره این بره پیش نماز شه😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

منم زدم نت ‌والا اصلا سررشته ازاین چیزا ندارم😂😂😂

بابا کل سال مگه ۳۶۵روز نیست؟تو سال۳۶۵تا ادم نمیمره این بره پیش نماز شه😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 منم ...

یعنی هرروز نماز میت میخونده؟😐😬😂😂😂

خدا جونم میدونم حواست بهم هست عاشقتم مهربون   
بابا کل سال مگه ۳۶۵روز نیست؟تو سال۳۶۵تا ادم نمیمره این بره پیش نماز شه😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 منم ...

نه تو واقعا درست گفتی نمازگزاری که نماز میت میخونه😍😍هورا پیدا کردیم😁😁😍😍❤❤❤

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤
یعنی هرروز نماز میت میخونده؟😐😬😂😂😂

اره وضیفه اشه😂😂😂😂😂😂😂