2737
2734
عنوان

سلا یه لحظه لطفا..............

597 بازدید | 8 پست
بچه ها من الان آخرای 4 هستم پوست بدنم خیلی خشک شده بحدی که میسوزه میشه راهنمایی کنین چیکار کنم و اینکه شما مشکل یبوست داشتین یا دارین میشه در این موردم راهنماییم کنین خیلی اذیت میشم مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در مورد یبوست هم که خیلی شایعه تو دوران بارداری بازم با خوردن روغن زیتون و مواد فیبردار سعی کن کمتر بشه اما از بین رفتنش یکم بعیده اما حتما سبزی و میوه زیاد بخور
2731
عزیزم در مورد یبوست اکثر خانم های باردار دچارش میشن
سعی کن از میوه و سبزیجات بیشتر استفاده کنی میوه رو حتما روزی چند نوبت مصرف کن خیلی بهت کمک میکنه توهضم غذا ،اگه هنوز مشکل داشتی بادکترت مشورت کن دکتر من که به خیلی از خانم های باردار داروی ملین میداد من چون ویارم میوه و مخصوصا هلو و انجیر بود کلا میوه وحشتناک می خوردم خدا رو شکر وضع هاضمم از قبل از بارداریم بهتر شده بود امتحان کن حتما جواب میگیری .
از روغن های طبیعی مثل زیتون بادام و جوانه گندم برای خشکی پوستت استفاده کن از همه کرم های خارجی بهتره و از ترک جلوگیری می کنه البته اینا تجربه خودم نیستا ولی خواهرای خودم یه ذره ترک هم بدنشون نزد
2738