2733
2734
سلام دوستان گلم خواهر شوهرم اینجاست و25سالشه ولیسانس حسابداری داره وحالا براش یه خواستگار اومده که 31سالشه وقبلا ازدواج کرده ویه بچه3ماه داره وخانومشو طلاق داده وخیلی به خواهر شوشو گیر داده وخیلی طالبه ومیگه هر شرطی بذاری من نه نمیگم واون تو یه شهر دیگه است وما یه شهر دیگه واختلاف قومیتی هم داریم خواهر شوشو هم بی میل نیست ولی ما کلا مخالفیم حالا اون{خواهر شوهرم} اینجاست ومن بهش گفتم ببینیم نظر بچه های سایت چیه؟؟؟؟؟حالا از شما هم فکری میخواهد که قبول کنه یانه؟باش ارتباط تلفنی داشته باشه برا شناخت بیشتر یا نه؟؟؟؟خیلی دودل شده وسر دوراهی مونده نمیدونه چکار کنه لطفا کمکش کنید مرسی دوست جوناااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.
اصلا این کارو نکنه
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نیکو جان خواهر شوشوی شما چون دختر است و کلا ازدواجی نداشته بهتره که با یه پسر و شرایط بهتر زندگی داشته باشه .

بچه همینجوریشم سخته . یعنی یه جاهایی آدم کم میاره که اونم محبت باعث میشه دوباره بازسازی کنه خودشو این راجع به بچه خوده آدمه . چه برسه که بچه ماله خودش نباشه .

خواهر شوهر شما هنوز سنی نداره که بخواد به این پیشنهاد حتی فکر هم کنه .

اختلاف قومی در زندگی زیر یک سقف باعث وجود بسیاری از مشکلات میشه که یکیش همین تربیت بچه است .

ارتباط تلفنی جز اینکه اونو شل کنی و وقتشو هدر بده چیزی براش نداره .

و در آخر به خواهر شوهرت بگو یکم اعتماد به نفس داشته باشه و عجله نکنه . چه خبره حالا 25 سالشه تازه
هر وقت عصبانی میشی از خودت بپرس آیا این موضوعی که عصبانیت کرده واقعا ارزش عصبانی شدن را داره ؟
عزیزم علت جدایی از خانمش چی بود؟بچه باید کجا بمونه؟
نمیخوام ناامیدش کنم اما خواهر یکی از دوستام با یه مرد مطلقه ازدواج کرد البته مرده شیطون بود که خانمه بعدا فهمید اونم از زن اولش یه پسر داشت اما کارش با خواهر دوستم هم به جدایی کشید.........
ببین نیکو جون، به نظر من خواهر شوشو هنوز سنش اینقدر بالا نرفته که نتونه موردی از این بهتر برای ازدواج پیدا کنه، مطمئن باش همین بچه کلی در آینده براشون مشکل ساز میشه، تازه این آقا باید حداقل شش ماه از زمان طلاقش بگذره که بتونه عاقلانه تصمیم بگیره...... اصلاً چرا از خانمش جدا شده، و چرا به این زودی بلافاصله تصمیم گرفته تجدید فراش کنه، از کجا خواهر شوشوی شما رو میشناسه؟ اختلاف قومی خودش مشکل ساز هستش چه برسه به اینکه شخص مقابل مطلقه هم باشه و تازه یه بچه هم داشته باشه.........
1- تو اول حال کردنت باید بچه داری کنی ما که حال بچه های خودمون را یکروزهایی نداریم چه برسه به بچه کسی دیگه
2- فرق فرهنگی
3- چه دلیل داره یک زن با بچه سه ماهه بذاره و بره اگر هم فوت کرده چقدر هوله و زود عاشق شده پس نسبت به شما هم در آینده اینطوری هست و
...........
خدایا بخاطر همسر مهربان و پسر نازنینم ممنونم
ببین به نظر من اصلا قبول نکنه

به نظر من هرکس باید با همجنس خودش ازدواج کنه

حتی بهش زنگم نزنه چون ممکنه به هم عادت کنن و دیگه جدایی سخت باشه

الان بعضی ها با اینکه شوهرشون و خودشون مجرد بودن و باهم ازدواج کردن و بچه هم دارن بازم باهم مشکل دارن

چرا از هم جدا شدن؟
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....
2706