2737
2739
عنوان

جاهای دیدنی شمال(محمود آباد)

24733 بازدید | 12 پست
سلام
بچه ها کسی تابحال محمود آباد شمال رفته یا میدونی خودش یا نزدیکیاش چیا هست.لطفا هر جایی طبیعی تفریحی و...معرفی کنید
تو ماه پاییز یعنی اواخر مهر یا تو ماه آبان هوا چجوریه چیا با خودمون ببریم؟
مرسی
محمودآباد نزدیه بابلسره.
اونجا هم رودخونه داره هم ساحل شنی
به نور هم نزدیکه
میتونید برید جنگل نور که خیلی زیباست
اگر که سختتون نیست رانندگی داشته باشین نوشهر هم میتونید برید و رویان که اونجا هم خوبه.

کلا جای دیدنی زیاد داره
جای ما رو هم خالی کنید :(((
من در بستر دلشوره های جوانی، صدای سفید شدن موهایم راشنیدم!
باراندگی از مهر اونجا شروع میشه...
فکر نمیکنیم امکان شنا داشته باشید
ولی لباس گرم و پتو حتما داشته باشین چون اگر هوا ابری و بارونی بشه علاوه بر شرجی شدن تقریبا سرد میشه
من در بستر دلشوره های جوانی، صدای سفید شدن موهایم راشنیدم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنون بچه ها جون.بازم جایی بود بگید.
بچه ها زودتر امکان رفتنش نبود الان واسه شمال رفتن وقت خوبیه؟چند تا از دوستانم راهنماییم کردن و لطف کردن گفتن خوبه.من از اینکه همش بارون بیاد و سرد بشه که تو خونه بمونیم میپرسم
گیلاسی جون انشاءالله شما هم موقع دلخاهتون برین باززززز
سلام...رفتی اونجا می تونی بری لاویج..بعد از محمود آباده..خیلی جای قشنگیه.... همون جا که عسلش هم معروفه....واقعا عسل های معرکه ای داره.... یه جاده جنگلی رو باید بری تا برسی لاویج....راستی می تونی بری رستوران آلاچیق بعد از محمود آباده...راه زیادی نداره... خیلی جاش باحاله...غذاهاش هو خوبه...
2740
پاییز شمال خیلی قشنگه ورمانتیکه با اینکه همش بارونه ولی خیلی قشنگه بازم میشه بیرون رفت محمود آباد جاهای خیلی قشنگی داره هم به نور نزدیکه هم بابلسر هم به جنگل نزدیکه هم به دریا خوش بگذره
مرسی نارسیس جون

پرستو جون باروون که میاد حتما ولی سردیه هوا رو نمیدونم البته فک نمیکنم خیلی سرد باشه ولی به هر حال بهتره مثبت نکاه کنیم خلوت تره.شرجی بودنش کمتره
بارون و خنکی هوا هم که خوبه برا جنوب و کویر هم از پشت شیشه هم که باشه منظرش خوبه.بازم هر جور صلاح میدونی