2733
2739
سلام .پسرم ٥ سالشه و ٥شنبه تو مرکز جراحى اذر وقت عمل داره با دکترخالق نژاد طبرى . مجراى ادرارش پایین ترین قسمت الت هست یعنى بعد از کیسه بیضه خیلى نگرانشم چون جثه اش ریزه و بهش میاد سه چهار ساله باشه کسى تا حالا پسرشو بخاطر این مشکل پیش دکتر خالق نژاد عمل کرده؟ خیلى درد مى کشه بچه؟ و اینکه به مرحله دوم کشیده یا با یک مرحله مشکلش برطرف شده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش از دو سالگى رفته اتاق عمل دو سالگى عمل بیضه داشت چون یه بیضه ش بالا بود سه سالگى هم بردمش دکتر کجباف زاده. انقدر ما رو دووندن که یک ماه طول کشید انقدر الکى فرستاد سونو و تست و رادیولوژى بعدم گفت مجراش باریکه بچه رو بردن اتاق عمل فقط مجراشو بزرگ تر کردن در کل مى تونستن از اول عملش کنن ولى اینکارو نکردن گفتن این عمل بین سه تا پنج سال اثر بدى رو بچه میذاره دیگه صبر کردم تا امسال ولى خیلى استرس دارم
2731
2740
راستی پسر منم تو مرکز جراحی اذر عمل شد خیلی راحت بود صبح عمل شد ظهر مرخصش کردن نگران نباش دکتر خالقی ...

سلام عزیزم میشه بیزحمت راجع به این عمل و دکترش برای من توضیح بدید منم پسرم سه ماه دیگه عمل داره خیلی  نگرانم هیچی نمیدونم بچه خیلی اذیت میشه مراقبت هاش چجوریه ؟

2706