2752
2734
عنوان

آلمان

| مشاهده متن کامل بحث + 483728 بازدید | 6288 پست
سلام دریا جون
راستش من سزارین شدم دخترم هم زود به دنیا اومد برای همین من تجربه ندارم در این زمینه ولی برای جاریم رو یادم هست که میگفت دردش از شب قبل شروع شده بوده مثل درد پریود بوده احتمالا دردات نزدیکه چرا به دکترت نمیگی؟
salam samane jon.etefaghan goftam goft hanoz vaghtesh nashode va bache ham kamel saresh paien nist inha dardhaie kazeb ja dardhaie ghabl az darde vaghei hast.hanoz vaght daram.vali goft bajad khili pijade ravi konam ke bache kamel becharkhe ta bebinam chi mishe .mamnon az rahnemait..roze khobi dashte bashi
آن کس که مرا روح و روان بود، پدر بود
آن کس که مرا راحت جان بود، پدر بود

افسوس که رفت از سرم، آن سایه رحمت
آن کس که برایم نگران بود، پدر بود
.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان
امیدوارم خوب باشین و غم غربت هیچوقت سراغتون نیاد و همیشه خوشحال و تندرست و سلامت زندگی کنید.
شوهر من قراره یه چند روزی سفری به آلمان داشته باشه و من نمیدونم ازش بخوام چی برام بیاره ..خودشم نه وقت گشتن و انتخاب و داره و نه سلیقشو. ولی اگه من بهش لیست بدم خصوصا با آدرسش اون حتما تهیه میکنه
لطف میکنین بگین شما برای اقوامتون چه چیزایی سوغاتی میارین یا میفرستین که واقعا براشون مفید بوده و همچنین جذاب؟
محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی؟ یا پوشاک با قیمت مناسب؟ ممنون میشم اگه کمکم کنین
salam hanje jon.khobi aziz.gofti ke gharare shoharet bjad alman va dost dari ke kharid kone .age vasajele arajeshi mikhai be shoharet bego ke be 2 foroshga be namhai BOUDNYKOWSKY va ROSSMANN bere .vasaielesh ham khobe va ham ghimate monaseb dare .odkolonhai khobi ham dare.hame chize arajeshi va darmani ham dar in 2foroshgah hast.age lebas va poshak mikhai bere be H&M-C&A-FAMILIE-inha foroshgahi monasebi hast va dar tamame noghate alman mojode.omidvaram ke toneste basham komaket karde basham. bye.

.
2731
ممنون مامان دریا ...عزیزم محبت کردی
پس این فروشگاهها تو همه شهرهاش هست/، یه جور رفاه ایران؟ خب این خیلی خوبه
درضمن میشه در مورد غذاهاشم بگین؟ آخه شوهر من براش خیلی مهمه که گوشت یا مرغی که برا غذا استفاده میشه ذبح شرعی داشته باشه
آیا رستورانهایی وجود داره که مختص مسلمونا باشه و این مورد توش لحاظ شده باشه؟؟؟؟
ممنونتم خانومی
قربونت بوسسسسسسسسسسس
سلام‌ها نیه جون.آره مثل همون فرو شگا‌های رفاه میمونه در همه جای آلمان هست.در مورد غذای اسلامی و رستوران هم در بیشتر شهرهای بزرگ آلمان رستو ران‌های ایرانی‌ ترکی‌ عربی‌ وجود داره .که همه ذبح اسلامی هستند.بیشتر هم رستو ران‌های ترکی‌ وجود داره که ?قدم به ?قدم می‌شه دید.آخه ترک‌ها اینجا زیاد هستند.بعدشم هانیه جون اینجا همه مسلمنها که مثل ما به دینشن اعتقاد دارند از فرو ش گاهی اسلامی خرید میکنند.وقتی‌ شوهرتون بیاد به سلامتی‌ آلمان خودش کامل می‌بینه که بیشتره جاها رستوران و مغا ‌زه‌های اسلامی موجود.بیشتر هم در مرکز شهر به چشم میاد .امیدوارم که تونسته باشم کمکت کرده باشم. و به شوهرت هم خوش بگذره آلمان و بگو لباس گرم بپوشه چون اینجا هوا سرد.اگه بازم سوالی داشتی میتونی‌ بپرسی‌.قربونت بای بای

.
سلام مامان دریا جون
خیلی ممنون خیالمون راحت شد . خیلی جالبه ، اصلا فکر نمیکردم همچین رستورانایی هم اونجا باشه...میخواستم کلی کنسروجات بار شوشو کنم ببره.

شما چند وقته اونجا هستید و آیا اقامتتون دائمه یا بعد مدتی برمیگردین ایران؟ البته اگه دوست دارین جواب بدین
نینی دارین عزیزم؟

سلام‌ها نیه جون .خوش حالم که خیالت راحت شد.خانومی پس فکر کردید ما چه جوری اینجا زندگی‌ می‌کنیم.من پنج ساله که اینجام.الان هم منتظر یه نی‌نی هستم که بیاد.البته تا چند روزه دیگه.در شهر هامبورگ زندگی‌ می‌کنم.اگه شوهرت اومد هامبورگ . می‌تونه به رستو ران‌های مولانا ‌تهران-کابل-- که ایرانی‌ و افغانی هست بره که همه در مرکز شهر قرار دارند.مغا ‌زه‌های ایرانی‌ و افغانی هم زیاد اینجا.البته تا دلت بخواد مغا ‌زه‌های ترکی‌ موجود.خوب خانومی دیگه خیالت راحت باشه .مواظب خودت باش.بوسی بوسی.بای بای

.
مامان دریای عزیز و مهربون ایشاله نینیت سر موقعش صحیح و سالم به دنیا میاد و خیرو برکت براتون با قدمش میاره . شوهر من به دورتموند میره . یه نفر به من گفته بود زمانی که تو کشورهای اروپایی میرفته خودشون ذبح شرعی میکردن تو خونشون . برا همین منم این تفکر را داشتم . حمل به بی اعتمادی نشه عزیزم ...ایرانیا هرجا باشن نمونه هستن و انسان واقعی.
من خودم نینی ندارم . 5 ساله که نینی میخوایم اما خوب خدا نخواسته برا من دعا کن عزیزم خصوصا موقع زایمانت .منم برات دعا میکنم که زایمان راحتی رو پشت سر بزاری. خدانگهدار و بوسسسسسسسسسس
سلام هانیه جون.من هم طول کشید تا حامله شدم تقریبا چهار سال و نیم.ولی‌ اومدم ایران و به وسیلیه همین دارو‌های گیاهی حامله شدم.یعنی‌ بگم این دکتر‌های آلمانی‌ برام هیچ کاری نتونستند بکنند.این آدرسو میدم اگه خونت تهران هست یه سر‌ای بزن پیش ننه قمر.میگند کارش خیلی‌ عالیه‌.کسی‌ نرفت پیشش که جواب نگرفته باشه.چشم حتما برات دعا می‌کنم.من خودم هم محتاج به دعا هستم.خدا نگهدار عزیزم.بو سسس.آدرس :کر ج میدان آزادگان پشت تامین اجتماعی خانه در سبز که از هر کسی آدرس خونه ننه قمرو بگی میگند تلفن میدم دقیقتر بپرسید
تلفن:4442413-4411522

.
ممنون عزیزم
سعی میکنم که برم احتمالا چند روز دیگه.
اگه میتونی و وقت کردی در مورد داروهاش و نحوه درمانش برام بنویس و ایا باید با شوشو برم یا تنهاییهم میشه.
خلوته سرش یا معطلی داره و باید از قبل وقت بگیرم؟
قربونت
سلام هانیه جون.اگه زنگ بزنی‌ و بعد بری بهتره.اینجوری مطمئن هستی‌ که خونه هست.دارو هاش که همین چایی‌های گیاهی هست که نحوه استفا دشو بت میگه.و در مورد اینکه با شوهرت بری یا نه.بستگی به خودت داره.من که تنها رفتم ولی‌ برای شو هر م دارو گرفتم.چون دلیل نمی‌شه بچه دا ر نشدن فقط یه طرفه باشه.آخه من تنها آماده بودم ایران و این خانم برای دو نفرمون دارو داد.خوب خیلی‌ خانمها و اقایان هستند که میایند پیشش برای دارمان.به خاطره همین میگم زنگ بزنی‌ بهتره.خانم خیلی‌ مهربونیه و با حوصله کارشو انجام میده.نگران نباش.انشاالله بری و جواب بگیری و به من هم خبرشو بدی.تا کلی‌ خوش حالم کنی‌.توکل بر خدا کن و برو پیشش.قربونت.خدا نگهدار

.
سلام مامان دریا جونم
عزیزم حتما همینکارو میکنم احتمالا چند روز دیگه موفق شم برم.ممن.ن از اینکه وقتت روگذاشتی برام .موفق و موید باشی در پناه حق.
خدانگهدار دوست گلم بوسسسسسسسسس