2733
2734
عنوان

شوهرم رفته واسه خودش گوشی اندروید خریده میترسم 😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا ینی من که مجردم روزی صد بار خدا رو شکر میکنم که مجردم 😁 انقد از خیانت و غیبت پشت سر مادر شوهر ...

اینا رو ول کن عزیزم بیا قاطیه ما شو فقط جالبه وقتی باهمدیگه خوشن تاپیکشو نمیزنن

2731
اینا رو ول کن عزیزم بیا قاطیه ما شو فقط جالبه وقتی باهمدیگه خوشن تاپیکشو نمیزنن

آخه باید ببینی خودشون چه جور آدمی هستن 😁 من که عمرا باورم نمیشه این اختلافات یک طرفه باشه.. میان اینجا خودشونو فرشته جلوه میدن حالا در واقعیت چه عفریته هایی هستن خدا داند 😁

یه سوال بی ربط دارم  محبت باعث میشه مردت جذب بشه یا بدتر پررو بشه و زده بشه؟یکی بهم جوابشو بگه

مونده به جنبه ی طرف ولی من توی این سالا فهمیدم که محبت کم سردی میاره و زیاد محبت کردنم مضره و میتونه به اندازه ی یه بگو مگو یه دعوا بعدش درست کنه.هر چیزی اندازه داره. جایی خوندم مردا از زنای سیریش که دوست دارن مردشون همش پیششون باشه خوششون نمی یاد و برعکس هر کاری میکنن از اینجور زنا دور بشن. 

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
مونده به جنبه ی طرف ولی من توی این سالا فهمیدم که محبت کم سردی میاره و زیاد محبت کردنم مضره و میتونه ...

ممنون که جوابمو دادی😍😘

قول میدم دختر خوبی باشم تا کاربریم باز نترکه 😇⁦💖💞
آخه باید ببینی خودشون چه جور آدمی هستن 😁 من که عمرا باورم نمیشه این اختلافات یک طرفه باشه.. میان ای ...

یه نی نی سایت مردونه هم باز بشه یه خورده اقایون خودشونو خالی کنن از پدر زن و با جناق وخواهرزنو 

ممنون بچه ها  ترسم کمتر شد

اسی به تاپیکای خیانت اصلا نرو شرط میبندم بعضی هاشون از سر بیکاری تاپیک میزنن.بعضی هاشونم کلا  درصد نویسندگی شونو توی تاپیک تست میکنن بیخیال شو. 

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀