2733
2739
دخترم 1 سال و 8 ماهشه........خودم کارمندم............باید بزارمش پیش مامانم و بیام...........ولی مامانم هم مریضه .........دیگه توانایی نگهداری بچه رو نداره..........از یه طرف وقتی میگم میخوام بزارمش مهد میگه نمیشه.............نمیزارم ببریش...........نمیدونم چیکار کنم دارم دیونه میشم......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوب عزیزم
وقتی می دونی مامانت مریضه و توانایی نداره

بذارش مهد ، اون مهر مادری مادرنته باعث حرفش میشه

ولی تو باید حال مادرتو درک کنی

فوق یه روز در هفته بذار پیشش که دلش نشکنه
خدا یا خودت مراقب میوه عشقم باش. الههههههههههههی امین
2740
نه گلم هیچ اشکالی نداره

همکارهای من از شش ماهگی گذاشتن
الان چه بچه های مستقل و خوبی دارن

به قول یک مربی مهد ، این مادر ها هستن که نمی تونن شرایط تحمل کنن نه بچه ها
خدا یا خودت مراقب میوه عشقم باش. الههههههههههههی امین
خوب عزیزم
وقتی می دونی مامانت مریضه و توانایی نداره

بذارش مهد ، اون مهر مادری مادرنته باعث حرفش میشه

ولی تو باید حال مادرتو درک کنی

فوق یه روز در هفته بذار پیشش که دلش نشکنه

میدونید یه موضوع دیگه هم هست.........آخه مامانم بچه خواهر و داداشم رو نگه میداشته قبلا الان دیگه نمی تونه.........شوهرم میگه چطور اونا رو نگه داشت بچه ما رو هم نگه داره نباید ببریش مهد..........میگم خوب اون موقع جونتر بوده موضوع مال 10 سال پیشه ولی الان توانایی نداره......
نه بازم اکثر تربیت رو بچه از پدر و مادر میگیره - ضربه هم نمیخوره- چه فرق می کنه وقتی تو و باباش نیستین خونه مامانت اونجا هم یه جور مهده دیگه براش بدون پدر و مادر- تازه تو مهد آداب اجتماعی و خیلی چیزای دیگه کم کم خوب میشه-
من جای تو بودم شک نمی کردم واسه مهدگذاشتن بچه ام-

بیچاره مادرا بچه های خودشونو راحت تر نگه میداشتن تا بچه های بچه هاشونو- چون مسئولیت بچه از همه چی واسه آدم سخت تره- حالا یا عروس یا داماد خدایی نکرده فردا یه اتفاق خیلی خیلی کوچیکم بیافته کلی ناراحت میشن- سر همین مادر بیچاره موقع نگه داشتن بچه به خاطر مسئولیتش خیلی بیشتر اذیت میشه انگار یه بار میذاری رو دوشش فقط بچه رو نمی ذاری که اونجا
2706