2737
2734
سلام بچه ها.مامانم چند تا فیبروم داره که یکیش خیلی بزرگه.خونریزیشم خیلی زیاده.دکتر بهش 5تا آمپول داد زد بدتر شد.الان دیگه خونریزیش بند نمیاد.میخواستم ببینم کسی عمل کرده؟سخته عملش؟؟؟چه جوریاس؟؟؟
مامانم سنش زیاد نیست چهلو دو سالشه.
تو رو خدا کمک کنید یه ذره مشورت بدید. خیلی دلم شور میزنه.دکتر خوب هم سراغ داشتید معرفی کنید
یاعلی....
احتمالا قارچ داره چیز خاصی نیست اکثر بچه ها میگیرن میگن به خاطر رطوبتیه که بعد از شستشوی بچه اس و بعدش پوشک میشه میگیره پماد کلوتریمازول بگیر بزن بروی دونه هاش
سعی کن بعد از شستشو بچه رو که خشک کردی بذار یه مدتی هم بدون پوشک باشه تا خوب خشک بشه ما هر چقدرم خشکشون کنیم بازم یه نم کوچیکی داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قاصدک جون مامان منم 3-3 سال قبل عمل کرد البته به شیوه لاپاراسکوپی . خوب الان خیلی بهتره و اون خونریزی و مشکلات قبلی رو نداره ولی ایرادی که داشت این بود که دکتر کل رحم و تخمدانش رو در آورد و الان خیلی گر میگیره در صورتیکه با دکتر دیگه ای که صحبت کردیم گفت فقط باید رحم رو در میاوردن و تخمدانها باید می موند تا این مشکل رو نداشته باشه .
nini جون دختر منم گاهی اینطوری میشه بخصوص الان که تابستونه و مدام عرق سوز میشن این مشکل قرمزی بین پاهاشون هم زیاد میشه . سعی کن هر وقت پی پی میکنه سریع بشوریش . پوشکش رو نذار موقع جیش خیلی سنگین بشه بعد عوض کنی . ضمنا من بین پاهاش پودر میزنم که اصطکاک رو کمتر کنه . شبها زیرش مشما پارچه ای می ندازم و بدون پوشک میخوابونمش