2737
2739
عنوان

شیاف سیکلوژست

8506 بازدید | 9 پست
سلام دوستان گلم

من امروز روز سومی هست که ای یو ای کردممممممممم من از همون شب اول شیاف رو گذاشتم البته رکتال چون به خاطر اون دستگاه لکه بینی داشتم گفتم دو سه روز اول رو رکتال بذارم تا قطع بشه بعد واژینال
اما دیشب نمیدونید چه بلای سرم اومد از ساعت 10 شب من دل درد و نفخ شدید داشتم تا الان که براتون پست گذاشتم ... اصلا نمیدونید دیشب چقدر عذاب کشیمممممم تمام شکمم پر از ببخشید باد بود و درد داشتم نمیدونستم باید چیکار کنممممممممم الانم دلم خیلی درد میکنه البته اون حالت نفخم یکم بهتر شده الان دلم درد میکنه میخاستم بدونم به نظر شما میتونه از مصرف شیاف به صورت رکتال باشه ؟؟/

اخه تو بروشورش نوشته بود به صورت رکتال به احتمال کم دچار اسهال و نفخ ..............

نمیدونم حالا چیکار کنم از امشب به صورت واژینال مصرف کنمممممممممممم ؟؟؟؟؟ یا اصلا نکنم؟؟؟
Lilypie Pregnancy tickersخدا جونم خیلی دوستدارم ازت میخام نی نی سالم بیاد تو بغلم و دلم شاد بشه .الهی امین
به نظر من استفاده کن چون خطر سقط پایین می یاره..من یک بار استفاده کردم مثل شما شدم..سعی کن بهش فکر نکنی ..بعد شب موقع خواب استفاده کن... تا صبح کوچولو کوچولو جذب می شه
بهتره به دکترت زنگ بزنی و اینکه چطوری استفاده کنی با اون صحبت کنی
Lilypie Maternity tickers

دخترم همه روشنایی خونه ما....عشق و زندگی من بدنیا اومد
سلام منم تو بارداریم سیکلوزستو رکتال استفاده میکردم هیچ فرقی هم با وازینال نداره همون اثرو داره شاید اصلا نفخت ربطی به اون نداشته باشه از دکترت سوال کن .
شاد باش دنیا پر از نور خورشید است و بی گمان اندکی از ان برای توست*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه مشکل انه که اصلا دکترم به من نداد گفت نیازی نیست من خودم سر خود و اذ روی تجربیات ای یو ای های قبلم استفاده کردم الانم نمیتونم بهش بزنگم میگه
Lilypie Pregnancy tickersخدا جونم خیلی دوستدارم ازت میخام نی نی سالم بیاد تو بغلم و دلم شاد بشه .الهی امین
2728
میگه منکه تجویز نکردممممممممممممممممم

خدایا دلم خیلی درد میکنه نمیدونم چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟////
منم دقیقا این ماه ای یو ای کردم ده شب رکتال شیاف استفاده کردم هیییییچی ام نشده تا الان
خدایا عااااااشقتم دوقلوهامو به تو سپردم...خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن من خودم سه سال منتظر بودم.
دل دردت به شیاف ربطی نداره حتما مسمومی چیزی شدی شیاف که کاری نمیکنه من چندین ماهه دارم استفاده میکنم همش هم رکتال
خدایا عااااااشقتم دوقلوهامو به تو سپردم...خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن من خودم سه سال منتظر بودم.
دوستای گلم ممنون از راهنماییتون

ارکانا جون شما هم این ماه ای یو ای کردی به سلامتی .... از شب اول ای یو ای استفاده میکردی ؟ چند میلی گرمشو عزیزم؟؟

اخه تو برشورش نوشته از رکتال ممکنه باعث اسهال و نفخ بشه شما اصلا نداشتی ؟؟؟ ماله شما خارجی بود ؟؟
2740
خوددمم شک کردم نکنه ویروسی باشه اما اصلا تب و حالت تهوع نداشتم 1!!!!!

همین باعث شد فکر کنم از شیاف بوده
یلدا جون منم ازوقتی iui کردم دکترم گفته استفاده کنم.تا 25 سیکل رکتال وبعدش واژینال. ولی اصلا دل درد نداشتم.فقط یه کم حالت یبوست داشتم که اونم بااستفاده رکتال کم شد.به نظرم بادکترت مشورت کن.
رحمت خداوند شایدبا تاخیر باشد اما حتمی است.